Domy gwiazd. Zobacz, jak mieszka piosenkarka Camila Cabello!

Domy gwiazd. Zobacz, jak mieszka piosenkarka Camila Cabello!

Autor: Justyna Łotowska
25 lis 2021 17:03

Camilla Cabello to młoda, bo zaledwie 24-letnia gwiazda amerykańskiej sceny muzycznej. Jej piosenki takie jak "Havana" czy "Don't go yet" podbijają światowe listy przebojów. Zobaczcie, jak prezentuje się jej piękny, kolorowy dom w stylu śródziemnomorskim!

Jej serce może być w Hawanie, ale sławna piosenkarka pop Camila Cabello na co dzień mieszka w Hollywood Hills, w domu, który ma wszystko, łącznie ze studiem nagraniowym. 

Dom o powierzchni ponad 300 m2 jest urządzony w stylu śródziemnomorskim, z otoczonym murem ogrodem i bramą z kutego żelaza, łukami i jasnymi kafelkami wokół kominków. Dom z czterema sypialniami i czterema łazienkami został zbudowany w 1977 roku, ale posiada wszystkie możliwe udogodnienia, a oprócz tego także oryginalny urok.

W rezydencji nie zabrakło rzecz jasna wewnętrznego dziedzińca i basenu. Kuchnia i łazienki są eleganckie i nowoczesne. Dom posiada kompletne studio nagraniowe z profesjonalnym sprzętem i kabiną wokalną. Dwupoziomowy dom ma drewniane podłogi, piękne kominki, a oprócz basenu znajduje się tam zewnętrzny kominek, miejsce do grillowania i jadalnia. Do domu przynależy również dwustanowiskowy garaż i pralnia.

Urodzona na Kubie, ale wychowana w Miami, Camilla Cabello stała się gwiazdą, gdy pojawiła się w The X Factor w 2016 roku i stała się częścią grupy Fifth Harmony, stworzonej przez Simona Cowella. Potem rozpoczęła pełną sukcesów kariere solową, a jej kawałki "Havana" i "Senorita", zdobyły prawie 100 nagród branżowych, w tym dwie Latin Grammy i cztery American Music Awards. 

Plotki głoszą, że Camilla Cabello rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, także piosenkarzem, Shawnem Mendesem. Może być w tym źdźbło prawdy, bo zjawiskowy dom w Hollywood Hills został właśnie wystawiony na sprzedaż za 3,95 miliona dolarów.

Zdjęcia: Neue Focus, www.compass.com

Źródło: TopTenRealEstateDeals.com

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także