PARTNER PORTALU
Nowojorski penthouse Britney Spears. Klasa! To tu powstał jej wielki hit Toxic!

Nowojorski penthouse Britney Spears. Klasa! To tu powstał jej wielki hit Toxic!

Autor: Justyna Łotowska
18 lut 2022 17:12

W budynku, który teraz przeznaczono na luksusowe lofty, mieściła się kiedyś fabryka jedwabiu. Dziś mieszkają tu gwiazdy i celebryci, w tym Cher, Keith Richards i Britney Spears. Zaglądamy do środka jej stylowego apartamentu!

The Silk Building jest jednym z loftów, które znajdują się w ścisłym centrum Nowego Jorku. Zbudowany w 1908 roku budynek mieści 55 mieszkań. Jedno z nich wiele lat należało do słynnej piosenkarki Britney Spears. Jak mieszkała gwiazda popu? Zobaczcie galerię zdjęć!

Budynek, w którym mieści się luksusowy penthouse Britney Spears, był kiedyś fabryką jedwabiu. 
Wybudowany w stylu włoskiego renesansu w 1908 roku i przekształcony w apartamenty w latach 80-tych, 12-piętrowy Silk Building znajduje się w dzielnicy Noho na Manhattanie, pomiędzy ulicami Broadway i Lafayette.

Mieszkała tu nie tylko Britney Spears, ale i Cher!

Pierwszą właścicielką apartamentu Silk Building była równie sławna piosenkarka Cher. Później apartament kupiła Britney Spears - to właśnie tam napisała nagrodzoną Grammy piosenkę "Toxic" - i mieszkała w nim przez cztery lata. Britney połączyła dwa lokale, aby stworzyć obecny apartament o powierzchni 3,785 stóp kwadratowych i czterech sypialniach. Ciekawostką jest, że w budynku mieszkał i miał swoje studio nagrać także członek Rolling Stones, Keith Richards!

Co wyróżnia apartament Britney Spears?  Wysokie sufity, ogromny taras, kominki i basen! Dzielnica Noho jest domem dla wielu celebrytów, w tym Gigi Hadid i Cynthii Nixon. Kręci się tu również wiele filmów. 

Zdjęcia: Evan Joseph Studios, Compass

Źródło: www.compass.com, TopTenRealEstateDeals.com 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także