×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Piękne mieszkanie w Warszawie. Zobacz kobiece, stylowe wnętrze!

Piękne mieszkanie w Warszawie. Zobacz kobiece, stylowe wnętrze!

Autor: Justyna Łotowska
25 lis 2021 20:20

120-metrowy apartament to piękne i ponadczasowe wnętrze. Za projektem stoi Pracownia Architektoniczna MGN, a projekt otrzymał właśnie nagrodę w międzynarodowym konkursie European Property Awards!

Mieszkanie o powierzchni 120 m2 znajduje się na jednym z nowych osiedli w Warszawie. Zaprojektowane wnętrze to elegancka aranżacja o ponadczasowej urodzie, która nigdy się nie znudzi i zawsze będzie wyglądać modnie.

Utrzymane w neutralnych barwach i pozbawione wyrazistych wzorów, a mimo to niezwykle urozmaicone. Takie wrażenie wywołuje przede wszystkim przemyślany dobór elementów wyposażenia, różniących się niuansami kolorystycznymi, fakturami i stopniem połyskliwości powierzchni.

Tutaj nie ma nic przypadkowego – wszystkie elementy wystroju są do siebie idealnie dopasowane, tworząc razem harmonijną całość. Aranżacja jest spokojna, ale daleka od monotonii i mimo że utrzymana w neutralnej kolorystyce, bardzo ciekawa i urozmaicona.

Wnętrze projekt MGN z międzynarodową nagrodą!

Projekt tego wnętrza autorstwa Pracowni Architektonicznej MGN otrzymał właśnie nagrodę w kategorii Residential Interior Apartment for Poland w międzynarodowym konkursie European Property Awards. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów, w którym przyznawane nagrody są profesjonalistom związanym z branżą wnętrzarską oraz nieruchomościami. Ponad 80 niezależnych ekspertów związanych z branżą oceniało projekty, jakość, innowacyjność, oryginalność. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 2 grudnia 2021 podczas uroczystej gali European Property Adwords.

Projekt wnętrz: Pracownia Architektoniczna MGN
Fot: Marcin Grabowiecki
Stylizacja: Eliza Mrozińska 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także