PARTNER PORTALU
Przepiękne luksusowe wnętrze. To mieszkanie jest warte 16 mln euro!

Przepiękne luksusowe wnętrze. To mieszkanie jest warte 16 mln euro!

Autor: Justyna Łotowska
18 marz 2021 15:19

Luksusowy, nowoczesny penthouse znajduje się w Monako. Ten wart 16 milionów dom ma 295 m2 powierzchni, 8 sypialni, otwartą kuchnię, jadalnię i salon, wszystko zaaranżowane w neutralnych odcieniach i z dużą dozą elegancji oraz wyrafinowania.

Ekskluzywny styl tego wnętrza widać już w strefie wejścia, która emanuje ciepłem i luksusem. Duży i przestronny salon jest otwartą przestrzenią, pięknie doświetloną naturalnym światłem i urządzoną w delikatnej, neutralnej palecie kolorów. 

Czytaj także: Apartament w centrum Warszawy. Zobacz luksusowo urządzone wnętrze

Także kuchnia to otwarta przestrzeń, idealna do przyjmowania gości. Elegancki design to przede wszystkim zasługa zastosowania naturalnych kamieni  na ścianie i blatach. Jadalnia została zaaranżowana jako doskonałe miejsce na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, które w założeniu miało sprzyjać relaksowi i spokojowi, a przy tym być przytulne i ciepłe w odbiorze. 

We wnętrzach uwagę zwraca także piękna dziecięca sypialnia, urządzona dla pary bliźniąt. Układ sypialni jest bardzo przestronny i został starannie przemyślany pod kątem funkcjonalności. Pastelowe kolory, piękne graficzne oświetlenie i świetnie pomyślane meble sprawiają, że pokój dziecięcy na pewno skłania do spędzania w nim czasu. 

Zobacz również: Luksusowy apartament z widokiem na Pałac Kultury. Zobacz jak wygląda w środku!

Królestwem rodziców jest z kolei połączona z łazienką sypialnia z łóżkiem idealnym do relaksu, nowoczesnym oświetleniem i prostą, a zarazem wyrafinowaną estetyką. 

Projekt i zdjęcia: Covet House

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także