Jak mieszka Kim Kardashian? Minimalistyczny dom słynnej celebrytki może was zaskoczyć!

Jak mieszka Kim Kardashian? Minimalistyczny dom słynnej celebrytki może was zaskoczyć!

Autor: Justyna Łotowska
28 paź 2021 08:57

Kim Kardashian można lubić lub nie, ale nie sposób jej odmówić, że od wielu lat skutecznie umie przyciągać do siebie uwagę, a każdy jej projekt staje się prawdziwą żyłą złota. Zaglądamy na Instagrama gwiazdy, aby zobaczyć jak mieszka!

Ogromny dom, w którym Kim Kardashian mieszka z dziećmi i do niedawna z mężem, słynnym muzykiem Kanye Westem (para jest obecnie w trakcie rozwodu), to minimalistyczna i dosyć zaskakująca rezydencja, warta, bagatela, 20 mln dolaróa. Zaskakująca - bo wbrew wizerunkowi celebrytki jako lubiącej błysk złota i pewną sztuczność, dom Kim Kardashian to oaza minimalizmu, w jego skrajnym wydaniu. Praktycznie brak tu kolorów poza beżami, niewiele mebli, żadnych ozdób, za to dużo betonu i kamienia. Chłodny i oszczędny styl oraz design najwyższych lotów nie jest tym, co się w pierwszej kolejności kojarzy z rodziną Kardashianów.  Może właśnie dlatego ascetyczna rezydencja Kim i Kanye zagościła nawet na okładce wybitnego magazynu o architekturze i wnętrzach. 

Oryginalne wnętrza domu możecie też obejrzeć na nagranym dla marki Vogue wideo:

 

Sercem domu jest otwarta część dzienna, w której króluje minimalistyczna i bardzo oszczędna w formie kuchnia z ciekawie rozwiązanym zlewozmywakiem (a raczej jego brakiem). 

Kolorystyka domu Kim Kardashian to bardzo konsekwentna paleta nude - znajdziemy tu wyłącznie beże i czarne dodatki. Praktycznie brak tu ozdób i dekoracji. 

Podobny klimat czeka na nas w łazience. Surowe betonowe bryły i czarne baterie to jedyne, co się w niej znajduje. Sporo tu z kolei przestrzeni. 

Salon gwiazdy to również oaza minimalizmu i prostoty. Wszystkie meble tapicerowane mają beżowe obicia i bardzo prostą formę. Pojawiają się tu jednak ocieplające tkaniny i rośliny w prostych, surowych doniczkach. 

 

W domu nie mogło również zabraknąć imponującej garderoby, która mieści równie spektakularną kolekcję ubrań, butów i torebek celebrytki. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także