40-metrowe mieszkanie w Warszawie. Eleganckie wnętrze. Piękne!

40-metrowe mieszkanie w Warszawie. Eleganckie wnętrze. Piękne!

Autor: Ewa Kozioł
10 marz 2022 09:45

Mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych jest bardzo wygodne, jasne i przytulne. We wnętrzu klasyka doskonale łączy się z nowoczesnością, tworzą niezwykle piękną aranżację. Nic nie jest tu przypadkowe! 

Mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratowych znajduje się na warszawskiej Woli. Wnętrze mimo niedużego metrażu jest bardzo wygodne i komfortowe. Znajduje się tu salon połączony z aneksem kuchennych i holem, sypialnia oraz łazienka. Architekci zadbali o optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, dzięki czemu w mieszkaniu nie brakuje miejsca na przechowywanie. Oferuje je zarówno pojemna zabudowa w strefie dziennej, jak i ta w sypialni. Właściciele mają do dyspozycji także meble kuchenne, które skrywają liczne szafki i szuflady. Nie muszą się więc martwić, że nie będzie gdzie schować zastawy stołowej czy sprzętu adg. 

Wnętrze jest jednak nie tylko funkcjonalne, ale i jasne, przytulne i efektownie urządzone. Klasyka spotyka się tu z nowoczesnością, tworząc zaskakujące i niezwykle ciekawe połączenie elegancji i prostych form. Ponadczasowość reprezentuje we wnętrzu sztukateria na ścianach, listwy przypodłogowe i przysufitowe, szlachetne materiały oraz stonowana baza kolorystyczna. Z kolei wyposażenie, zaawansowana technologia i przemyślane podejście do organizacji przestrzeni wydobywają jego współczesny charakter. Nie ma tu miejsca na przypadki. Wszystkie elementy aranżacją są przemyślane i idealnie się uzupełniają. 

Autorzy projektu: KODO Projekty i Realizacje Wnętrz, www.kodo.pl

Zobacz także Bardzo małe mieszkanie. Dobrze urządzone 35 mkw. Ale piękne!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także