PARTNER PORTALU
47-metrowe mieszkanie w Warszawie. Przed i po metamorfozie. Zobacz zdjęcia!

47-metrowe mieszkanie w Warszawie. Przed i po metamorfozie. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
07 lut 2022 15:01

Mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych znajduje się na warszawskim Wilanowie. Urządzone jest wygodnie i nowocześnie. To zasługa Majki Maik, która dzięki kilku sprytnym zabiegom aranżacyjnym, zupełnie zmieniła klimat wnętrza. Zobacz, jak mieszkanie wygląda dziś i jak wyglądało kiedyś.

Mieszkanie na warszawskim Wilanowie właściciele kupili pięć lat temu i przeznaczyli je na wynajem. Ma ono bardzo wygodny układ wnętrza. Na 47 metrach kwadratowych znajduje się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, garderoba oraz balkon. Przez trzy lata z wynajęciem mieszkania nie było większych problemów. Sytuacja zaczęła się zmieniać wiosną 2020 roku. Wówczas najemcy zmuszeni sytuacją spowodowaną przez Covid musieli z niego zrezygnować. 

Właściciele od razu zaczęli szukać nowych najemców. Zdjęcia mieszkania zostały umieszczone na portalach ogłoszeniowych. Sytuacja była jednak bardzo trudna. Wielu najemców wyjechało w swoje rodzinne strony pracować zdalnie lub było zmuszonych do rezygnacji z posad. Przez półtora miesiąca nikt nie zainteresował się ofertą. Po tym czasie właściciele zdecydowali się na home staging mieszkania, który powierzyli Mai Maik z Hello Home. 

 – We wnętrzu pojawiło się kilka zupełnie nowych mebli oraz dekoracji. W otwartej strefie dziennej zmieniłam tapetę, która ma bardziej żywe kolory, usunęłam firany, aby wpuścić do mieszkania więcej światła i pokazać ładny widok za oknem. Zdecydowałam się także część jadalną przesunąć spod okna na środek pokoju. Koszt wszystkich dokupionych mebli i dodatków wyniósł równowartość czynszu za jeden miesiąc – mówi Maja Maik

Następnym krokiem było wykonanie stylizacji mieszkania, na koniec zaś sesji zdjęciowej, bo jak podkreśla Maja Malik bez dobrych zdjęć nie przygotujemy dobrej oferty na serwisy ogłoszeniowe. Efekt? Mieszkanie zostało wynajęte w ciągu półtorej doby od ukazania się ogłoszenia w serwisach.

Home staging mieszkania, stylizacja, zdjęcia: Maja Maik, Hello Home, www.hello-home.pl

Zobacz Małe mieszkanie w Warszawie. Pięknie urządzone 50 metrów!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także