Chandler Bing prywatnie: zobacz penthouse Matthew Perry'ego w LA. Widok z salonu robi wrażenie!

Chandler Bing prywatnie: zobacz penthouse Matthew Perry'ego w LA. Widok z salonu robi wrażenie!

Autor: Urszula Tatur
14 wrz 2020 08:26

Podobnie jak wielu celebrytów, aktor Matthew Perry znany z serialu "Przyjaciele" w czasie lockdownu "zamknął się" w swoim domu w Malibu. W tym czasie pomniejszał  zasoby własnych nieruchomości na Zachodnim Wybrzeżu. Obecnie jego najdroższą nieruchomością jest wspaniały apartament na 40 piętrze w Century Tower w Los Angeles, który został wystawiony na sprzedaż.

Podobnie jak wielu celebrytów, aktor Matthew Perry znany z serialu "Przyjaciele" w czasie lockdownu "zamknął się" w swoim domu w Malibu. W tym czasie pomniejszał zasoby własnych nieruchomości na Zachodnim Wybrzeżu. Ponieważ Matthew niedawno wprowadził na rynek swój dom w Malibu, tuż po tym, jak zakupił dom o wartości 6 milionów dolarów w Pacific Palisades, obecnie jego najdroższą nieruchomością jest wspaniały apartament na 40 piętrze w Century Tower w Los Angeles. Niestety ostatnio odnotował on duży spadek ceny. Zakupiony przez Perry w 2017 roku, w zeszłym roku pierwotnie był notowany na 35 milionów dolarów. Obecnie został ponownie wystawiony na sprzedaż za 27 milionów dolarów.

Całe 40 piętro Perry'ego w Century ma powierzchnię 9318 stóp kwadratowych i oferuje widoki na Los Angeles przez panoramiczne okna poprowadzone od sufitu do podłogi - oszałamiające wizualnie w świetle dziennym i mieniące się światłami w nocy. Obejmuje olbrzymie pokoje - salon z dwoma kominkami i ogromny apartament typu master z wieloma strefami mieszkalnymi. Ogólnie są cztery sypialnie i osiem łazienek, pokój gier i kino domowe. W kuchni szefa kuchni znajdują się miejsca do siedzenia na wyspie, stół do nieformalnych posiłków oraz oddzielna jadalnia ze szklanymi ścianami, które podkreślają widoki. Cztery tarasy są idealne do rozrywki i spożywania posiłków.

Zaprojektowany przez Roberta A. M. Stern Architects w 2009 roku, Century przyciągnął Paulę Abdul, Elizabeth Berkley, Rihannę i Candy Spelling, wdowę po reżyserze Aaronie Spellingu, którzy kupili dwa najwyższe piętra. Budynek wznosi się nad czterema akrami bujnych, prywatnych ogrodów z długą listą udogodnień, w tym 75-metrowym basenem, salą projekcyjną, studiami do jogi i pilatesu oraz magazynem wina.

Najbardziej znany z roli Chandlera Binga w mega-hitowym sitcomie Przyjaciele, w którym zarabiał 1 milion dolarów za odcinek, Perry nadal występował w telewizji, filmie i na scenie. Jeden z jego projektów obejmował dwuczęściowy miniserial z udziałem Teda Kennedy'ego w produkcji The Kennedys: After Camelot. Matthew pojawił się w głównych filmach, w tym The Whole Nine Yards i 17 Again, a także współtworzył i zagrał w sitcomie CBS The Odd Couple. Oprócz swojego talentu aktorskiego Perry sprawdził się na rynku nieruchomości, gdzie od ponad dziesięciu lat wybiera, odnawia i sprzedaje jedne z najpiękniejszych domów w okolicy Los Angeles. Perry, aktywny filantrop, otworzył dom trzeźwości zwany "Perry House" w Malibu dla uzależnionych od alkoholu, aby pomóc im przejść z odwyku do prawdziwego życia, .

Obecnie penthouse gwiazdora notowany jest na 27 milionów dolarów. Agentami odpowiedzialnymi za sprzedaż apartamentu Matthew’s w LA są Greg Holcomb i Cassandra Petersen z Compass w Los Angeles.

Zdjęcia: Michael MacNamara and Jason Speth, courtesy of Compass

Źródło: https://www.toptenrealestatedeals.com/weekly-ten-best-home-deals/home/friendlier-price-on-matthew-perrys-la-penthouse

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także