×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Dom w nowoczesnym stylu: przegląd gotowych projektów

Dom w nowoczesnym stylu: przegląd gotowych projektów

Autor: Ewa Kozioł
09 paź 2019 09:15

Szukacie projektu dom? Lubicie styl nowoczesny? Jeśli tak zajrzycie do naszego przeglądu. Znajdziecie tu projekty nowoczesnych domów z różnych biur i pracowni.

Zawsze radzimy, aby przed wyborem projektu dobrze przemyśleć, jakie inwestor ma potrzeby i oczekiwania względem dokumentacji projektowej, tak by planowany dom po wybudowaniu stał się domem wymarzonym. Ważne są nie tylko jego styl czy ładny wygląd, dom powinien być przede wszystkim wygodnym, dobrze rozplanowanym pod względem funkcjonalnym budynkiem, który uwzględnia jasny podział na strefy: dzienną, nocną i gospodarczą.

Przy wyborze gotowego projektu warto zwrócić uwagę na to, aby posiadał dobry i przejrzysty układ komunikacji, jak również przestronne i prawidłowo doświetlone pomieszczenia o optymalnych powierzchniach. Aby dom był tanim w budowie oraz w późniejszym użytkowaniu i eksploatacji, dobrze jest, aby projekt zakładał uniwersalne rozwiązania.

Należy pamiętać, że dom musi spełniać zapisy z planu zagospodarowania przestrzennego lub warunków zabudowy, a nie zawsze jest tak, że gotowy projekt domu owe wymagania spełnia. Dlatego też projekty gotowe są idealne dla tych inwestorów, którzy mają swój wybrany katalogowy dom, spełniający wszelkie zapisy czy ogólne wymagania. 

Tekst: Michał Gąsiorowski, architekt i właściciel autorskiej pracowni MG Projekt, www.mgprojekt.com.pl

Może zainteresuje Cię także Niewielkie mieszkanie - zobacz piękne, nowoczesne wnętrze

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także