×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Elegancki dom pod Warszawą. Piękna aranżacja na Święta! Zobacz zdjęcia!

Elegancki dom pod Warszawą. Piękna aranżacja na Święta! Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
21 gru 2021 12:21
Aktualizacja: 23 gru 2022 12:08

Siła spokoju w pięknym, świątecznym wydaniu! Dom projektu Hola Design ma wyjątkowy klimat. W eleganckim wnętrzu królują bowiem niesamowite bożonarodzeniowej dekoracje. Zachwycają dobrym smakiem i wytwornością. 

  • Piękny dom pod Warszawą bazuje na ponadczasowej elegancji z akcentami współcześnie odczytanej klasyki.
  • Każdego dnia – a nie tylko od święta – odprężający nastrój budują naturalne materiały, z przyjaznym dębem olejowanym oraz szlachetnym kamieniem na czele.
  • Efekt dopełniają takie elementy wystroju jak dyskretne sztukaterie na ścianach, eleganckie tapety i dopracowane, powściągliwe detale m.in. frontów zabudowy, ażurowego parawanu przy schodach, wielu mebli.

Ten podwarszawski dom z wielką uwagą odpowiada na potrzeby pary inwestorów. Życzliwie neutralny wobec przelotnych trendów architektonicznych, bazuje na ponadczasowej elegancji z akcentami współcześnie odczytanej klasyki. Takie były oczekiwania przyszłych domowników i zostały one w całości zrealizowane przez architektów. Dzięki temu współpraca przebiegała w znakomitej atmosferze.

Nowoczesny dom obsypany nagrodami!

Siła spokoju stanowi wspaniałą oprawę dla pięknej codzienności inwestorów. Nic więc dziwnego, że w prestiżowym międzynarodowym konkursie International Property Awards otrzymała od jurorów aż 5 gwiazdek i zdobyła tytuł „Best Residential Interior Poland”.

A dziś, w przededniu Bożego Narodzenia, gwiazd, gwiazdek, skierek i migotliwych blików światła widzimy tu jeszcze więcej. Stało się tak za sprawą dekoracji świątecznych od Miloo Home. Na zdjęciach autorstwa Yassena Hristov zobaczyć możemy m.in. choinkę, na której (choć nie tylko tam) znalazły się bombki z nowych kolekcji: złota z twórczo przetworzonym wzorem moro, opalizująca z efektem benzyny czy najmodniejsza w tym roku, tłoczona i pokryta aksamitem.

Tak charakterystyczne dla Bożego Narodzenia akcenty czerwieni wprowadzają też bordowo-złote gałązki. Z salonów Miloo Home pochodzą też inne elementy dekoracyjne podkreślające świąteczną odsłonę nagrodzonego domu.

We wnętrzu naturalne materiały - drewno i kamień

Każdego dnia – a nie tylko od święta – odprężający nastrój  budują naturalne materiały, z przyjaznym dębem olejowanym oraz szlachetnym kamieniem na czele. Duże okna, a następnie wewnętrzne przeszklenia zapewniają wnętrzom jasną aurę. I za dnia, i po zmroku – gdy rozbłyskają kryształowe lampy, płoną świece, skrzy się choinka – światła odbijają się w licznych lustrach.

Efekt dopełniają takie elementy wystroju jak dyskretne sztukaterie na ścianach, eleganckie tapety i dopracowane, powściągliwe detale m.in. frontów zabudowy, ażurowego parawanu przy schodach, wielu mebli.

W sypialni piękna wolnostojąca wanna

Dom oddaje sympatie właścicieli zarówno co do kolorystyki, jak i form wyposażenia. Mówi o tym m.in. pikowana tapicerka, jaką znajdziemy w niemal w każdym pomieszczeniu – od salonu na parterze po sypialnie na piętrze.

A skoro o części prywatnej mowa, możemy zdradzić, że jednym z ich marzeń była wolnostojąca wanna w sypialni głównej. Została usytuowana nieopodal przepastnego, fantastycznie komfortowego łoża, które dzięki dodatkowym świątecznym tekstyliom nabrało dodatkowo dekoracyjnego charakteru. W nim świąteczno – noworoczne poranki będą z pewnością miały szalenie relaksujący wymiar. 

Autorzy projektu: Monika i Adam Bronikowscy, HOLA Design, www.hola-design.pl

Zdjęcia: Yassen Hristov

Stylizacja: Patrycja Rabińska

Zobacz także Dom na święta. 20 pomysłów na dekoracje świąteczne. Piękne inspiracje!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także