×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Eleganckie wnętrze z charakterem

Eleganckie wnętrze z charakterem

Autor: Redakcja Archiconnect.pl
14 kwi 2018 12:30

Całkowita powierzchnia apartamentu liczy ponad 100 m kw. Są one rozłożone na kilku poziomach, a projektantka postarała się funkcjonalnie wykorzystać każdą przestrzeń.

Apartament zaprojektowano z myślą o inwestorze, który właśnie przeprowadził się do Bielska-Białej w związku z nowo przejętym stanowiskiem zawodowym. Wymagający właściciel oczekiwał wnętrz wysokiej klasy, eleganckich i ponadczasowych, nie pozbawionych indywidualnego charakteru.

Na mieszkanie składa się otwarty salon z aneksem kuchennym i antresolą, gdzie zlokalizowano dwie sypialnie gościnne oraz łazienkę. Kolejne półpiętro mieści strefę prywatną. Znajduje się tam sypialnia małżeńska wraz z dużą szafą, gabinetem, a także łazienką gospodarzy. Projektantka zastosowała tu przeszklenia, które z jednej strony harmonizują z wystrojem otwartej części dziennej, z drugiej zaś pozwoliły na odważną aranżację prywatnej łazienki.

Istotną rolę w projekcie mieszkania odgrywa również drewno, widoczne na podłodze, w konstrukcji schodów oraz antresoli. Wyjątkowego charakteru wnętrzom nadają dodatki i meble "z demobilu", np. szafki przy łóżku w sypialni dla gości.

Projekt Aleksandry Pałczak-Czajkowskiej (Interior & Exterior Architect) zdobył 1. miejsce w konkursie Studia Dobrych Rozwiązań „Dobrze Mieszkaj – Najlepsze Projekty” - edycja śląska.

Zobacz inne projekty nagrodzone w konkursie!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także