×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Eleganckie wnętrze. Zobacz piękne mieszkanie w Gdyni!

Eleganckie wnętrze. Zobacz piękne mieszkanie w Gdyni!

Autor: Ewa Kozioł
26 sie 2020 11:51

Mieszkanie jest bardzo oryginalne. Dominuje w nim kolor miętowy o różnej intensywności i w różnych odcieniach. Miętę, błękit i szarości pięknie przełamuje ciemny, morski granat, a dopełniają beże i brązy.


Mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych znajduje się na gdyńskim osiedlu Bernadowo Park. Zostało zaprojektowane dla dwuosobowej rodziny z czworonogiem. Układ funkcjonalny zaplanowano tak, aby każdy z mieszkańców miał trochę przestrzeni tylko dla siebie. Przy wejściu znalazło się również miejsce na mały gabinet, do którego wchodzi się bezpośrednio z korytarza.

Właścicielka jest miłośniczką wyszukanych, pastelowych barw, co w dobie popularności czerni i bieli sprawia, że mieszkanie jest bardzo oryginalne. Dominuje tu kolor miętowy o różnej intensywności i w różnych odcieniach. Właścicielka od razu wiedziała, że tak właśnie chce pomalować mieszkanie. Salon to połączenie pastelowych odcieni mięty, błękitu i szarości. Jasną paletę barw przełamuje zabudowa kuchenna w ciemnym, morskim granacie. Aby jednak wnętrze nie było zbyt monotonne w sypialni kolor miętowy połączony został z beżami i brązami, tworzącymi nastrój relaksu. Luksusowe, tapicerowane łóżko, tkaniny i poduszki dopełniają całości.

W mieszkaniu uwagę przyciągają piękne detale takie jak stolarka drzwiowa, uchwyty meblowe oraz posadzka w przedpokoju z czarną bordiurą (jedyny czarny elementy w tym mieszkaniu). Wszystkie zostały zaprojektowane na indywidualnie zamówienie.

Projekt wnętrza: Magdalena Bielicka, Maria Zrzelska-Pawlak, Pracownia Magma, www.pracownia-magma.pl

Zdjęcia: Fotomohito

Może zainteresuje Cię także Co na ściany w salonie? 15 pomysłów do każdego salonu. Zobacz zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także