×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Jasne i przestronne wnętrza domu. Tak urządzono 90 mkw

Jasne i przestronne wnętrza domu. Tak urządzono 90 mkw

Autor: Urszula Tatur
29 cze 2021 10:26

90- metrowy dom to projekt autorstwa pracowni architektonicznej Atelier Starzak Strebicki. Jasne i przestronne wnętrza zachęcają do wypoczynku.

Projekt aranżacji dziewięćdziesięciometrowego domu oparliśmy na pomyśle nadania wnętrzu przestronności, a to z kolei wymagało od nas zmiany organizacji dotychczasowego rozkładu pomieszczeń. Postanowiliśmy na zburzenie kilku ścian ograniczających swobodę, które również przeszkadzały w wydobyciu potencjału metrażowego. Dzięki temu nadaliśmy mieszkaniu funkcjonalność, a każde miejsce we wnętrzu zyskało możliwość jego praktycznego zagospodarowania.

Przeniesienie kuchni do salonu umożliwiło na otwarcie przestrzeni oraz stworzenie nowego pomieszczenia, bowiem w miejscu starej kuchni urządziliśmy zupełnie nowe pomieszczenie, które doskonale spełnia wymagania czteroosobowej rodziny. W salonie wstawiliśmy nowe drzwi prosto z wyjściem na taras, natomiast korytarz wraz ze schowkiem został pomniejszony na rzecz powiększenia powierzchni salonu. Całe mieszkanie zyskało więcej światła i jasności, co dodatkowo wzmacnia biały kolor ścian i posadzek.

Przebudowa domu jednorodzinnego

Lokalizacja Wielkopolska, Polska

Rok 2016 – 2021

Status Zrealizowany

Klient Prywatne

Program Przebudowa domu

Powierzchnia 90 m2

Zdjęcia Danil DaneliukKomentarze

Zaloguj się

Zobacz także