Kinga Rusin i jej nowy dom w Kostaryce. Ale bajka!

Kinga Rusin i jej nowy dom w Kostaryce. Ale bajka!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 lut 2022 08:46

Dziennikarka telewizyjna i bizneswoman Kinga Rusin pokazała właśnie na Instagramie swój nowy dom na wybrzeżu Kostaryki. Fantastyczny basen to tylko jeden z luksusów! Zobaczcie!

Kinga Rusin wraz z partnerem Markiem Kujawą wyjechała do Kostaryki na początku 2022 roku. Od tamtej pory dziennikarka i dawna prowadząca Dzień Dobry TVN regularie zamieszcza w sieci zdjęcia i relacje z tego pięknego kraju. Teraz okazało się, że Polka postanowiła tam zamieszkać na stałe. 

Kinga Rusin od dawna podróżuje po całym świecie, ciesząc się swoją niezależnością finansową i możliwością pracy z każdego zakątka Ziemi. Para zwiedziła już m.in. Grecję, Afrykę, Malediwy czy wyspy na Oceanie Indyjskim. Wygląda na to, że Kostarykę pokochali tak bardzo, że postanowili ją uczynić swoim drugim domem! 

Mając taki widok z okna, każdy chciałby tu zamieszkać, prawda? Jak widać, egzotyczny dom Kinga Rusin urządza w oszczędnym w formie, minimalistycznym stylu. Główną rolę grają ogromne przeszklenia, które nie zabierają widoku cudownych krajobrazów. 

Częścią rezydencji jest również piękny basen. - Ta-dam! Nasz Nowy Dom! „A gdzie są ściany?” - zapytała moja mama, kiedy zobaczyła zdjęcia. Nie ma! I to jest najlepsze😃! No to sobie tu teraz trochę pomieszkamy - tak napisała dziennikarka pod postem prezentującym nowy dom. Posypały się gratulacje - wcale się nie dziwimy, to przepiękne miejsce do życia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także