Ma 56 m2. Jest nowoczesne i przytulne. Zobacz piękne mieszkanie w Radomiu!

Ma 56 m2. Jest nowoczesne i przytulne. Zobacz piękne mieszkanie w Radomiu!

Autor: Ewa Kozioł
19 maj 2022 19:51

Różne odcienie szarości, drewno, kamień i akcenty w postaci koloru rudego. Mieszkanie w Radomiu jest jasne, nowoczesne, ciepłe i przytulne, ale i nieszablonowe. Wnętrza pięknie łączy ciekawe faktury, materiały i kolory!

Mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych znajduje się na drugim piętrze w nowej kamienicy w ścisłym centrum Radomia. Jest jasne i przestronne mimo niedużego metrażu. Ma bowiem niestandardową, jak na nowe budownictwo wysokość – aż 3,1 metra oraz ładne, wysokie okna z klasycznymi podziałami. To dzięki temu, że budynek, w którym znajduje się mieszkanie, nawiązuje do zabytkowej architektury w śródmieściu.

Wygodny układ wnętrza

Wnętrze ma bardzo wygodny układ, który projektantka tylko nieznacznie zmieniła i dopasowała do potrzeb właścicieli. Pierwotnie na 56 metrach kwadratowych były dwie sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym i łazienka. Inwestorzy zdecydowali się jednak na powiększenie części dziennej rezygnując tym samym z jednej sypialni. Dzięki temu salon jest bardziej przestronny, a w holu powstała praktyczna garderoba. Po usunięciu jednej ze ścian wnętrze zostało także doskonale doświetlone światłem dziennym. 

Nowocześnie i przytulnie

– Życzeniem właścicieli było stworzenie projektu wnętrza nowoczesnego, z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości jednak w ramach rozsądnego budżetu inwestycyjnego – mówi projektantka Donata Gadalska. W całym mieszkaniu mamy więc drewniane podłogi, w kuchni zaś piękny, kamienny blat. Wszystkie zabudowy meblowe wykonane zostały na zamówienie, podobnie jak wystrój okien. We wnętrzu pojawiają się ponadto luksusowe elementy dekoracyjne takie jak fototapety wykonane pod wymiar czy dekoracyjne lampy z dmuchanego szkła. 

W całym mieszkaniu zastosowano nie tylko spójne materiały wykończeniowe, ale także kolorystykę.  – Przeważają odcienie szarości, ale dzięki drewnianej podłodze oraz wprowadzeniu rudego akcentu kolorystycznego, wnętrze jest nieszablonowe i sprawia wrażenie bardzo przytulnego i ciepłego – podkreśla Donata Gadalska. Mamy tu też modne obecnie lamele. Nie dominują one jednak we wnętrzu, a jedynie uzupełniają piękną, aranżacyjną kompozycję.

Projekt wnętrza: DG Studio Donata Gadalska, www.facebook.com/DGStudioDonataGadalska/

Zdjęcia: Jacek Fabiszewski

Zobacz także Piękne mieszkanie na Złotej 44 w Warszawie. Luksus to za mało powiedziane!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także