Małe mieszkanie: świetnie urządzone 38 metrów!

Małe mieszkanie: świetnie urządzone 38 metrów!

Autor: Ewa Kozioł
24 sie 2020 15:10

To mieszkanie ma zaledwie 38 metrów kwadratowych. Jest tu jednak wszystko, co niezbędne. Projektanci zadbali o pełną funkcjonalność.

Na 38 metrach kwadratowych znajduje się hol, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz sypialnia. Wnętrza zaprojektowano nowocześnie, wygodnie i w pełni funkcjonalnie. Architektom, mimo niewielkiego metrażu, udało się wygospodarować sporo miejsca na przechowywanie. To mieszkanie z charakterem. 

Walizka spakowana. Mapa w dłoni. Bilet w kieszeni. Czas otworzyć drzwi dla nowych idei i wyruszyć w inspirującą podróż do wnętrza. Ta realizacja jest jak wyprawa do dalekich krajów: pełna pasji, wakacyjnych wspomnień i zaskakujących pomysłów – opowiadają autorzy projektu wnętrza. 

Niebanalne detale, niczym egzotyczne pamiątki, wyznaczają kierunek dla całej aranżacji. Tło dla nich stanowią jasne barwy, naturalne motywy i funkcjonalne rozwiązania, takie jak zabudowa kuchenna i pojemna szafa w przedpokoju. W salonie możemy się zrelaksować na wygodnej, narożnej sofie, przekraczając próg łazienki możemy z kolei przenieść się nad brzeg oceanu, by zanurzyć się w jego uspokajających odcieniach turkusu. Relaks dla ciała i zmysłów. 

Projekt wnętrza: Pracownia KODO Projekty i Realizacje Wnętrz, www.kodo.pl

Zdjęcia: Pracownia KODO Projekty i Realizacje Wnętrz

Polecamy także Eleganckie wnętrze. Zobacz piękne mieszkanie w Gdyni!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także