PARTNER PORTALU
Niesamowite wnętrze. Zobacz piękny projekt w stylu boho

Niesamowite wnętrze. Zobacz piękny projekt w stylu boho

Autor: Ewa Kozioł
24 sie 2020 11:15

To wnętrze zostało zaprojektowane w stylu boho. Dominują tu jasne kolory, spiek marmurowy w beżowych i szarych tonach oraz drewno. Całość pięknie dopełniają złote dodatki w postaci lamp, czy ram luster.


Strefa wejściowa wyróżnia się nietypowym wykończeniem sufitu, na którym pięknie prezentują się białe, drewniane belki. Dodatkowo pomiędzy nimi wiszą okrągłe lampy. Marmurowa posadzka świetnie dopełnia całości tworząc niepowtarzalny charakter. Po prawej stronie od wejścia usytuowana została konsolka w nietypowy wzór, którą oświetla wisząca lampa. Nad nią znajduje się jeszcze duże, okrągłe lustro. W strefie wejściowej mamy także także wc, które stanowi kontynuację stylistyczną tego, co znajduje się w całym wnętrzu.

Ze strefy wejściowej, przez przeszklone drzwi z naświetlami, przechodzimy do części dziennej, w której również postawiono na naturalność. To strefa relaksu. Główną rolę gra tutaj duża, rozłożysta kanapa w kształcie litery C ustawiona tak, aby można było podziwiać zarówno ogień w kominku, widoki za oknem, jak i oglądać telewizję. W salonie odnajdziemy także drewnianą komodę z miejscem na przechowywania niezbędnych rzeczy oraz półkę z przestrzenią na dekoracje. Nie brakuje tu także naturalnej zieleni w postaci rozłożystych roślin. Salon został połączony z jadalnią, w której znajduje się drewniany, rozkładany stół z wiklinowymi krzesłami, oświetlony wiszącymi lampami. 

W strefie kuchennej, stanowiącej połączenie marmuru i kolor białego, mamy wyspę kuchenną,. Spełnia one podwójną funkcję – barku oraz komody do przechowywania niezbędnych rzeczy. Nad wyspą wiszą nietypowe, złote lampy. Kuchnia akcentuje się nietypowym kształtem blatu, jak i wysoką zabudową ukrywającą dojście do spiżarni.

W strefie nocnej zaplanowano sypialnię z osobną łazienką. W sypialni głównym elementem aranżacyjnym jest tapeta w delikatny wzór liści bananowca, którą ozdobiono ścianę za łóżkiem. Znajdują się tu również meble wykonane z drewna mango idealnie pasujące do rattanowego łóżka z zagłówkiem. Projekt sypialni uzupełniony został przez złote, eleganckie lampy wiszące.

Łazienka znajdująca się przy sypialni ponownie wykorzystuje marmurowy spiek o beżowym odcieniu oraz złote dodatki. Znajduje tu się wanna, prysznic ukryty we wnęce oraz dwie umywalki usytuowane na drewnianej szafce. Marmur przełamany został beżowymi, prostokątnymi płytkami znajdującymi się na gebericie. We wnętrzu ponownie użyto okrągłych lamp, które idealnie uzupełniają przestrzeń.

Autorki projektu wnętrza: Marta Ogrodowczyk, Marta Piórkowska, pracownia „Marta Ogrodowczyk Studio”, www.martaogrodowczyk.pl

Wizualizacje: Elżbieta Paćkowska

Polecamy także Eleganckie wnętrze. Zobacz piękne mieszkanie w Gdyni!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także