×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesne i eleganckie wnętrze. Zobacz jak pięknie urządzono 60 metrów!

Nowoczesne i eleganckie wnętrze. Zobacz jak pięknie urządzono 60 metrów!

Autor: Ewa Kozioł
05 cze 2020 11:13

To wnętrze urządzono wygodnie i z charakterem. Ciemne kolory i złote dodatki dodały mu elegancji i dobrego smaku. Wszystko w idealnie i pięknie dobranych proporcjach.

Mieszkanie ma powierzchnię 60 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdują się trzy pokoje: salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia oraz pokój dziecka. W otwartej strefie dziennej wyraźnie wydzielono granice między poszczególnymi strefami, dzięki czemu jest wygodnie i komfortowo.

W salonie ustawiono wygodny narożniki wykończony aksamitem w kolorze butelkowej zieleni. Jest on mocnym akcentem, nadającym przestrzeni indywidualnego charakteru. Tuż obok salonu znajduje się jadalnia, w której zmieścił się lekki w formie, nowoczesny stół na sześć osób z designerskimi krzesłami.

Aneks kuchenny składa się przede wszystkim z szafek dolnych w kolorze czarnym, które stanowią doskonałe połączenie z blatem z konglomeratu kwarcowego Calaccata. Całość uzupełnia ściana  pomalowana na kolor butelkowej zieleni, zaś zdobi piękny złoty okap z wiszącymi lampami. Brak szafek górnych sprawia, że kuchnia mimo ciemnej kolorystki prezentuje się lekko i bardzo salonowo. 

Butelkową zieleń, zastosowaną w strefie dziennej, znajdziemy także w głównej sypialni. W tym kolorze jest ściana za łóżkiem. Właścicielka marzyła, aby w sypialni pojawił się jeszcze delikatny róż. I jest! Nowoczesne łóżko wykończone jest tapicerką aksamitu różowego. Do kolorystki w sypialni nawiązuje łazienka. Zastosowano tu bowiem płytki Cielo oraz Pietrasanta. Nie zabrakło tu także koloru czarnego, który przejawia się w całym mieszkaniu.

Projekt pokoju dziecięcego został przygotowany dla syna właścicieli, który ma trzy lata i posiada dużo zabawek. Zaaranżowano łóżko w stylu domku, namiot tipi oraz dużo miejsca do przechowywania. Wnękę w okolicy okna wykorzystano na wygodne siedzisko oraz miejsce na wypoczynek. 

W holu, pełniącym funkcję reprezentatywną, znajduję się duże lustro z konsolą i pufą. Już od wejście wita nas więc elegancja i dobry styl. 

Projekt wnętrza: Karolina Słomińska, D’ INTERIOR Studio Wnętrz, www.d-interior.pl 

Zdjęcia: Karolina Słomińska

Zobacz także Jasne, eleganckie wnętrze. Jest ponadczasowe!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także