Nowoczesne wnętrze. Pomysł na oryginalną przestrzeń

Nowoczesne wnętrze. Pomysł na oryginalną przestrzeń

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2014 11:28

To apartament, który spaja wszystkie pomieszczenia, nadając im odpowiednią barwę i konkretny styl. Zobacz jak za pomocą drobnych kolorowych dodatków można urozmaicić nowoczesne mieszkanie.

Ten piękny apartament zachwyca nie tylko swoją prostotą, ale i spójnością między poszczególnymi pomieszczeniami. Kolorem, który niewątpliwie tu dominuje jest biel. Pojawia się ona zarówno na ścianach, jak i meblach czy sprzętach. Dzięki zastosowaniu jasnej kolorystyki mieszkanie zostało optycznie powiększone i odświeżone.

Biel jest kolorem zimnym i dość monotonnym dlatego warto go czymś złamać i ocieplić. W tym przypadku projektant postawił na drewno i kolorowe dodatki. Już przy wejściu znajdziemy turkusową ścianę, która okazuje się być idealnym tłem dla bardzo nowoczesnych i niebanalnych białych krzeseł.

Salon jest największym pokojem, w którym oprócz bieli znajdziemy również brązy i szarości ożywione zielenią dodatków i dużej ilości kwiatów. Salon i jadalnia tworzą całość, dzięki pojawieniu się w obu pomieszczeniach drewnianych, klasycznych mebli.

Kuchnia i łazienki to pomieszczenia bardzo nowoczesne. W kuchni znalazło się miejsce nie tylko dla białych szafek z gładkimi frontami i białego stołu, ale także dla niezwykle stylowego kredensu w kolorze morskim. Ciemna podłoga natomiast idealnie komponuje się z czarną ścianą, która pełni także funkcję tablicy. W obu łazienkach natomiast białe ściany połączono z dużymi ciemnymi płytkami, co nadaje tym pomieszczeniom elegancji.

Najbardziej klimatycznym wnętrzem w tym apartamencie jest sypialnia. Brązowa ściana nad łóżkiem, panele na podłodze, a także subtelne oświetlenie dodają ciepła i tworzą prawdziwą oazę spokoju. Urządzając ten apartament nie zapomniano również o miejscu do pracy. Mały gabinet ożywiono różową szafką i zieloną narzutą na fotelu.

Tekst: Ewa Baciocha.

Źródło zdjęć: pracownia Archifacturing, www.archifacturing.com.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także