Nowoczesny dom dla rodziny: jasne i przytulne wnętrze

Nowoczesny dom dla rodziny: jasne i przytulne wnętrze

Autor: Anna Usakiewicz
07 kwi 2017 14:23

Ten nowoczesny, a jednocześnie bardzo przytulny dom dla rodziny urzeka efektownym połączeniem różnych materiałów oraz form.

Znajdujący się w Puławach dom oferuje wszystko, czego do wygodnego życia potrzebuje rodzina. Otwarta przestrzeń parteru jest jasna i przestronna. Połączona z jadalnią kuchnia to także pomieszczenie otwarte, dzięki czemu komunikacja pomiędzy wszystkim strefami jest ułatwiona, a domownicy stale mają ze sobą kontakt.

Przytulny, domowy klimat tworzą materiały. Zabudowa meblowa w kuchni, a także w salonie wykończona została fornirem w jasnym, ciepłym odcieniu drewna. Nowoczesny charakter, prostej w formie zabudowy kuchennej podkreśla czarny, granitowy blat. Z kolei w salonie pięknie usłojony fornir, w zestawieniu z cegłą na ścianie nadaje wnętrzu przytulny, familiarny charakter. Wygodna, obszerna sofa w ciemnym kawowym odcieniu zachęca do wypoczynku w rodzinnym gronie.

W znajdującej się na poddaszu łazience wszystko jest tak, jak wymarzyli sobie właściciele. Łazienka jest przestronna i wygodna, a także elegancka. Spory metraż pozwolił na wyposażenie łazienki we wszystkie urządzenia łazienkowe. Rodzina ma do dyspozycji dwie umywalki, dużą wannę, przestronną kabinę prysznicową oraz sedes i bidet. 

Pojekt: Małgorzata Mazur, mm Design, Fot. Bartosz Jarosz

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także