Nowoczesny dom: piękny projekt

Nowoczesny dom: piękny projekt

Autor: Katarzyna Masłowska
12 gru 2018 11:02

Jeśli kochacie wnętrza, w których rządzi naturalne światło ten dom spełni Wasze oczekiwania. Wspaniale prezentuje się zarówno z zewnątrz, jak i od środka.

EX 19 G2 Energo Plus to dom, który swoją formą, materiałami i powierzchnią jest precyzyjnie dopasowany do potrzeb współczesnej rodziny. Prosty i jednocześnie niebanalny, nowoczesny, a przy tym bardzo przytulny i funkcjonalny. Wizytówką projektu jest przeszklona witryna ogrodowa, dzięki której wnętrze wspaniale wypełnia się światłem, potęgując wrażenie otwartej i niczym nieograniczonej przestrzeni.

Elewacja domu to najmodniejsze połączenie drewna, szarości i ponadczasowej bieli, które zachwyca swoją elegancją i szlachetnością. Uwagę zwracają również ciekawe detale, m.in. dekoracyjna pergola na tarasie wyznaczająca symboliczną granicę letniej jadalni na świeżym powietrzu.

Pogodnie, przestronnie, pięknie

We wnętrzu tego rewelacyjnego projektu świetnie odnajdzie się rodzina, która lubi spędzać czas razem. Sercem domu jest przestronny salon, w którym mieszkańcy mogą przyjemnie odpocząć i wygodnie ugościć znajomych. W strefie dziennej rządzą pogodne, energetyczne kolory, dzięki którym całość emanuje świeżością i pozytywną energią.

W projekcie zastosowano nowoczesne okna firmy Fakro, a także zestaw energooszczędnych rozwiązań (pompa ciepła Viessmann, wentylacja z rekuperacją marki Zehnder, system solarny), dzięki którym budynek nie tylko oszczędza energię, ale jest również ekologiczny i tani w utrzymaniu. Dom  EX 19 G2 Energo Plus to dyskretny luksus w najmodniejszym wydaniu.

Tekst: Anna Czyż, kierownik ds. rozwoju, Pracownia Projektowa Archipelag 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także