PARTNER PORTALU
Nowoczesny dom w eleganckim wydaniu. Zobacz projekt i wnętrza

Nowoczesny dom w eleganckim wydaniu. Zobacz projekt i wnętrza

Autor: Katarzyna Masłowska
21 gru 2017 10:30

HomeKONCEPT 51 to doskonała propozycja dla wielbicieli nowoczesnych rozwiązań projektowych oraz funkcjonalnych i ponadczasowych wnętrz. Polecany jest on szczególnie inwestorom dysponującym wąskimi działkami o szerokości 19,3 m.

W projekcie zastosowano charakterystyczne dla pracowni HomeKONCEPT belkowanie, które nadaje domowi niepowtarzalnego charakteru. Pełni ono również funkcję zadaszenia tarasu oraz wejścia do budynku.

Elewacja domu została skomponowana z płyt betonowych i białego tynku oraz połączona z antracytową, płaską dachówką. Takie zestawienie kolorystyczne tworzy atrakcyjną, ponadczasową kompozycję. Panoramiczne przeszklenia doskonale łączą strefę dzienną z tarasem i ogrodem, powiększając przestrzeń użytkową domu.

We wnętrzu na pierwszy plan wysuwa się ponad 30 metrowy, ustawny salon, oddzielony klatką schodową od pozostałych pomieszczeń strefy dziennej. Można w nim spędzić popołudnie oglądając ulubiony film, lub zrelaksować się przy kominku w czasie zimowych wieczorów. Przylegająca do kuchni spiżarnia ułatwia przechowywanie zapasów żywnościowych oraz drobnego sprzętu AGD.

Praktyczny półwysep sprawdzi się w czasie szybkich, porannych śniadań, a funkcjonalna jadalnia umili domownikom niedzielny, wspólny posiłek. Dodatkowy pokój z własnym tarasem oraz łazienką może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni dla gości. Program funkcjonalny parteru uzupełnia kotłownia gazowa połączona z garażem 2-stanowiskowym.

W części prywatnej na poddaszu mieści się wydzielony apartament rodziców składający się z sypialni, łazienki i garderoby oraz dwa pokoje dziecięce. Do dyspozycji domowników jest również duża łazienka, przestronna garderoba oraz wydzielona pralnia.

Projekt domu HomeKONCEPT 51 to wygodny i funkcjonalny dom, który spodoba się inwestorom szukającym oryginalnych, ponadczasowych rozwiązań projektowych, wygodnych, dobrze zaprojektowanych wnętrz oraz przyciągającego uwagę wyglądu zewnętrznego.

Projekt i zdjęcia: Zespół Projektowy HomeKONCEPT

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także