PARTNER PORTALU
Nowoczesny, elegancki dom: 190 metrów w Bełchatowie

Nowoczesny, elegancki dom: 190 metrów w Bełchatowie

Autor: Justyna Łotowska
11 paź 2021 08:47

Funkcjonalne i wygodne wnętrza domu w spokojnej dzielnicy Bełchatowa powstały dla rodziny z dwójką dzieci. Za projekt odpowiadała Paula Selerowicz z pracowni Paula Selerowicz Projektowanie Wnętrz. Zobaczcie świetny projekt nowoczesnego domu!

Ponieważ w domu mieszkać miała dwójka dzieci, inwestorom zależało, aby układ pomieszczeń był prosty, ergonomiczny i dostosowany do codziennego, komfortowego życia wszystkich domowników. Sercem  190-metrowego domu jest znajdująca się na parterze otwarta część dzienna, urządzona w ponadczasowych kolorach ziemi i szarościach.

Salon i jadalnia - beż, drewno i spokojna przytulność

W salonie pod ścianą stanął wygodny szary narożnik, któremu towarzyszą dwa niskie, drewniane stoliki kawowe i fotel z ciekawa, geometryczną tapicerką. Przytulności dodają beżowe zasłony i drewniane shuttersy zamiast tradycyjnych firanek. Na ścianie z telewizorem znalazły się betonowe płyty.

Cechą charakterystyczną całego projektu wnętrz jest sztuka, która występuje tutaj w obrazach Kravts'a. Nadają one wnętrzu oryginalności oraz indywidualnego wyrazu. 

Jadalnia i kuchnia z drewnem w roli głównej

W nowoczesnej, otwartej kuchni uwagę zwraca prosta zabudowa w jasnym kolorze i wysoki półwysep, który pełni też funkcję baru śniadaniowego. Króluje tu biel i jasne drewno. Blisko stąd do przestronnej jadalni, gdzie stanął duży drewniany stół oraz osiem krzeseł na drewnianych nogach i z szarą tapicerką.

Sypialnia, w której można wypocząć

W strefie prywatnej warto zwrócić uwagę na sypialnię gospodarzy. Zaaranżowano ją, podobnie jak część dzienną, z wykorzystaniem jasnego drewna, ale towarzyszą mu ciemniejsze tony. Na ścianie za łóżkiem widzimy więc ciemnogranatowa farbę - zjawiskowe obrazy Kravts'a wyglądają na jej tle jeszcze lepiej. 

Projekt: Paula Selerowicz, Projektowanie Wnętrz Paula Selerowicz
Zdjęcia: Aleksandra Dermont

Czytaj też: Beżowy salon. 12 modnych pomysłów na pokój dzienny w kolorach ziemi. Trendy 2021!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także