PARTNER PORTALU
Piękny nowoczesny dom. Ta rezydencja robi wrażenie!

Piękny nowoczesny dom. Ta rezydencja robi wrażenie!

Autor: Justyna Łotowska
28 sie 2020 10:07

Biel, kolory ziemi, naturalne światło i zjawiskowy kamień w salonie,  na wyspie kuchennej, a nawet w łazience - ten nowoczesny dom jest z pewnością wart grzechu. Jak wam się podoba ten projekt?

Nowoczesny dom w tradycyjnej dzielnicy Toronto Forest Hill jest doskonałym przykładem na to, jak dobrze zaprojektowana architektura może jednocześnie wyróżniać się z tła i nawiązywać do otoczenia. Elewację wykonano z minimalistycznych płyt i pozyskiwanego lokalnie kamienia Algonquin, który znalazł się też na ścieżkach i stopniach schodów, a nawet ścianach basenu, dzięki czemu cały dom tworzy jednolitą kompozycję.

Wnętrze pełne naturalnego światła

We wnętrzach ciekawym rozwiązaniem jest jadalnia, która może być otwierana na kuchnię z pomocą serii uchylnych drzwi, dzięki czemu może pomieścić nawet do 30 osób. Salon o ponadwymiarowej wysokości, z przeszklonymi oknami z trzech stron, jest prawdziwym sercem tego domu. Przepiękna ściana z naturalnego kamienia to jego największa ozdoba. "Kamienne" inspiracje spotykamy zresztą w całym wnętrz - od luksusowej łazienki po dużą kuchnię, gdzie zachwyca wykończona kamieniem wyspa kuchenna. 

Projekt: Taylor Smyth Architects, projekt wnętrza: Cecconi Simone
Fot. Studio Shai Gil

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także