PARTNER PORTALU
Prosty, ekonomiczny, funkcjonalny!  Zobacz projekt domu i aranżację wnętrz

Prosty, ekonomiczny, funkcjonalny! Zobacz projekt domu i aranżację wnętrz

Materiał Partnera Autor: ARCHON+
24 lip 2019 14:46

„Dom w zdrojówkach 8” to ekonomiczny w budowie i użytkowaniu dom jednorodzinny, który oferuje mieszkańcom komfortowe, pięknie doświetlone światłem dziennym wnętrze. Projekt sprawdzi się w realizacji na działkach z wjazdem od południa.

Prezentowany projekt to kolejna interesująca propozycja, należąca do popularnej rodziny „Domów w zdrojówkach” Pracowni ARCHON+. Ciekawe detale i staranna kompozycja wykończenia zewnętrznego, zapewniają prostej bryle budynku nowoczesny wygląd. Wzdłuż bocznej ściany domu zaprojektowano taras z pergolą, będący atrakcyjnym miejscem letniego wypoczynku.

Strefa dzienna to funkcjonalna, wspaniale otwarta na widok zewnętrzny i pełna naturalnego światła przestrzeń. W proponowanej aranżacji podkreślono odrębność poszczególnych części użytkowych, zachowując jednocześnie stylistyczną spójność otwartego wnętrza. Nowoczesny design podkreśla lekka, stonowana paleta barw, ocieplona naturalnym drewnem.

Przestrzeń wypoczynkowa z wygodną, narożną sofą płynnie łączy się z jadalnią, w której ustawiono duży stół z krzesłami w dwóch kolorach. Dostępny stąd taras można urządzić w formie letniej jadalni, tworząc klimatyczne miejsce spotkań z przyjaciółmi.

W sąsiadującej z jadalnią kuchni zastosowano białą zabudowę, którą przełamano delikatną szarością o strukturze betonu. Równoległy układ szafek oraz wygodne stanowiska, dostosowane do wykonywania różnych rodzajów prac, to największe atuty kuchni.

Bezpośrednio przy kuchni znajduje się praktyczna spiżarnia z miejscem na zamrażarkę. Na parterze, w pobliżu wiatrołapu, zaprojektowano toaletę.

W strefie nocnej domu mieszczą się cztery ustawne pokoje, wśród nich sypialnia rodziców z prywatną garderobą. Wyjątkowy komfort oferuje łazienka z pełnym wyposażeniem, w tym z dużym, nowoczesnym prysznicem, a pojemna pralnia z miejscem do suszenia ubrań ułatwia organizację prac domowych.

W skład zaplecza gospodarczego domu wchodzi jednostanowiskowy garaż i dostępna z niego kotłownia na paliwo stałe.

Pełna prezentacja projektu dostępna na stronie ARCHON+.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także