×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Reprezentacyjna, komfortowa parterówka. Zobacz projekt domu i wnętrza

Reprezentacyjna, komfortowa parterówka. Zobacz projekt domu i wnętrza

Autor: Archon+
Dodano: 02 wrz 2019 14:14
Zaktualizowano: 02 wrz 2019 14:46

Imponujący „Dom w galantusach (G2)” przyciąga uwagę wyjątkowym designem oraz efektownym i funkcjonalnym układem wnętrz.

Jasny tynk zestawiono z kontrastowymi, ciemnymi fragmentami elewacji oraz antracytową stolarką, a drewniana okładzina to ciepły, naturalny akcent wykończeniowy. Nowoczesna pergola z ażurową przesłoną jest ozdobą tarasu, a piękne, szerokie przeszklenia naturalnie doświetlają wnętrza oraz płynnie łączą je z ogrodem.

Starannie zaprojektowana część dzienna „Domu w galantusach (G2)” to komfortowe miejsce wspólnego wypoczynku domowników. Jej kształt pozwolił umownie wydzielić poszczególne strefy użytkowania, a zaproponowana aranżacja optymalnie wykorzystuje atuty wnętrza. Zaletą jest lokalizacja strefy dziennej, dająca możliwość nasłonecznienia jej z trzech stron. Przeszklone ściany salonu sprawiają, że wnętrze jest pięknie zintegrowane z ogrodem. Otwarty strop potęguje wrażenie przestronności tego pomieszczenia. W jadalni mamy miejsce na duży stół, który w czasie większych uroczystości można dodatkowo rozsunąć. Część wypoczynkową domu powiększa osłonięty ażurową pergolą taras, z wydzieloną przestrzenią na letnią jadalnię oraz kącik kawowy na świeżym powietrzu.

Sercem otwartej kuchni jest wielofunkcyjna wyspa z wygodnym blatem roboczym i barkiem śniadaniowym. Atutem kuchni jest bezpośrednie wyjście na taras oraz wysoka zabudowa, mieszcząca sprzęt AGD. W pobliżu kuchni znajduje się spiżarnia z zamrażarką, a szeroki hol pozwala na montaż praktycznej zabudowy ściennej. Strefę gospodarczą domu pełni dostępny z wiatrołapu szeroki garaż na dwa samochody, mieszczący również regały do przechowywania, posiada własne wyjście na zewnątrz. Dla wygody mieszkańców połączono z nim spiżarnię, aby usprawnić przenoszenie zakupów.

W głębi domu zaprojektowano zaciszną strefę nocną. Pięknie doświetlona narożnym oknem sypialnia rodziców dysponuje własną garderobą, a jej przestrzeń pozwala na montaż kina domowego, toaletki oraz regałów na książki. W dwóch pokojach dziecięcych znajduje się miejsce na pojemne szafy ścienne oraz biurka, a szerokie drzwi balkonowe naturalnie doświetlają ich wnętrza. W ogólnodostępnej łazience można swobodnie zainstalować kabinę prysznicową typu walk-in, wannę oraz dwie umywalki. Program uzupełnia kotłownia z piecem gazowym, pełniąca również funkcję pralni oraz druga łazienka.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także