×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Spokój pośród fal - zobacz wnętrze luksusowego jachtu

Spokój pośród fal - zobacz wnętrze luksusowego jachtu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 wrz 2019 09:36

Jacht San Lorenzo uosabia nowoczesną definicję piękna, w którym innowacja spotyka się z kultowym designem. Jego wnętrze zaprojektowali architekci studia projektowego Marty Lowe Interior Design, które od lat specjalizuje się w projektowaniu jachtów dla światowej klasy producentów i ich wymagających klientów.

Krajobraz wokół jachtu dynamicznie się zmienia, ale w jego wnętrzu… panuje harmonia. Oszczędny dobór dodatków, naturalne materiały i swobodny przepływ światła, nawiązują do nowoczesnej interpretacji życia pośród fal. Designerskie meble w jasnej kolorystyce skłaniają do wypoczynku. Biel kontrastuje z drewnem w ciemnych odcieniach, zaś ton aranżacji w pełni wydobywa otaczający krajobraz: białe piaszczyste plaże, bezkres wody i błękit nieba.

Zobacz też: Soft loft i drewno - zobacz piękne, wygodne mieszkanie

Na tym tle szczególny charakter zyskuje prawdziwe drewno geometrycznego parkietu Listone Giordano. Deski o kształtach rombu przekształcają się w nieskończone wzory, które nigdy się nie powielają. To wynik współpracy Listone Giordano z wybitnym włoskim designerem Daniele Lago, który w tym przypadku przewidział także możliwość kreatywnego podejścia do projektu. Jego cechy charakterystyczne to modułowość, lekkość, kontrast i witalność.

To też Cię zainteresuje: Przytulny apartament - poznaj przyjazne oblicze minimalizmu

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także