PARTNER PORTALU
Zapraszamy na 4 Design Days 2023! Zobacz nową stronę wydarzenia!

Zapraszamy na 4 Design Days 2023! Zobacz nową stronę wydarzenia!

Autor: Ewa Kozioł
05 paź 2022 11:16

Przed nami kolejna odsłona 4 Design Days! Na święto architektury i designu zapraszamy 26-29 stycznia 2023 roku do MCK-u w Katowicach. Siódma edycja tego wydarzenia odbędzie się pod hasłem: Together 4 Humanity. Więcej informacji znajdziecie na nowej stronie www.4dd.pl.

  • 4 Design Days 2023 odbędzie się 26-29 stycznia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
  • 4 Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. To wspaniali goście z kraju i zagranicy. a także gorące dyskusje i spektakularne wystąpienia na designerskich scenach.
  • Wszystkie informacje o dyskusjach, tematyce, prelegentach, wystawcach, partnerach znajdziesz na nowej stronie wydarzenia: www.4dd.pl.

Ludzkość w XXI wieku odniosła niewyobrażalny sukces – budujemy więcej i wyżej niż kiedykolwiek, dostęp do towarów i usług jest praktycznie nieograniczony. Tak dynamiczny rozwój świata ma jednak swoją cenę, obnaża szereg nieznanych wcześniej wyzwań jak: zmiany klimatyczne, kryzys surowcowy, niepohamowany konsumpcjonizm, nierówności społeczno-ekonomiczne, starzejące się społeczeństwo, bezdomność, epidemie… Czas na refleksję – czy idziemy w dobrym kierunku?

Trwa wojna w Ukrainie. Architektura i design nie walczą na polu bitwy, ale pomagają zwalczać kryzys wywołany wojną, falą uchodźców czy nierównością społeczną. Kolejna walka stoczy się tuż po tym, jak zamilkną strzały. Odbudowa zrujnowanej Ukrainy stanie się największym europejskim projektem budowlanym XXI wieku. Każde działanie muszą poprzedzić dialog, burza mózgów, konsultacje w szerokim gronie.

Ważnych tematów dla branży jest znacznie więcej. Musimy zmierzyć się z różnorodnością w aspekcie społecznym, gospodarczym, energetycznym, surowcowym. Należy mądrze zaspakajać nasze potrzeby konsumpcyjne. Otaczać się takimi budynkami i rzeczami oraz tak je projektować i wytwarzać, by nie wystawić za to wysokiego rachunku naszej planecie. Świat potrzebuje produktów, które będą cieszyć oko, ale zostaną z nami na długo i przetrwają ulotne mody.

Hasła na dziś to zatem ESG – w każdym aspekcie architektury i projektowania, na każdym etapie życia produktu i budynku oraz efektywność energetyczna.

Politycy, architekci, urbaniści, projektanci, doświadczeni deweloperzy i firmy budowlane oraz światowy kapitał – to m.in. autorzy scenariusza dalszego rozwoju świata. 4 Design Days 2023 chce być miejscem ich spotkań i wymiany opinii.

Najbliższa edycja to nowe, ważne tematy dla architektów, designerów, urbanistów, deweloperów, inwestorów oraz władz samorządowych. To wspaniali goście z kraju i zagranicy. A także gorące dyskusje i spektakularne wystąpienia na designerskich scenach.

4 Design Days 2023 odbędzie się 26-29 stycznia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Siódma edycja tego wydarzenia odbędzie się pod hasłem: TOGETHER 4 HUMANITY. Już dziś rezerwujcie swój czas i bądźcie z nami w Katowicach!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o 4 Design Days 2023, zajrzyjcie na zupełnie nową stronę www.4dd.pl. Znajdziecie tam informacje o dyskusjach, tematyce, prelegentach, wystawcach, partnerach tegorocznej edycji, ale także relacje z poprzednich edycji.

www.4dd.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także