×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Zapraszamy na Dni Otwarte 4 Design Days. W programie mnóstwo atrakcji!

Zapraszamy na Dni Otwarte 4 Design Days. W programie mnóstwo atrakcji!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 sty 2023 11:32

Gdzie znaleźć receptę na wnętrza, o jakich marzysz? W trakcie Dni Otwartych 4 Design Days 2023, które odbędą się już w styczniu w Katowicach. Portal Dobrzemieszkaj.pl zaprasza m.in. na cykl prezentacji, rozmów i porad z udziałem architektów wnętrz i producentów. Oprócz tego spotkania z gwiazdami i mnóstwo atrakcji!

4 Design Days kolejny raz wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach! To będzie wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości. Przed nami cztery dni - od 26 do 29 stycznia 2023 roku. Ostatnie dwa dni (sobota 28 i niedziela 29 stycznia) to tradycyjnie Dni Otwarte, w których czekamy na wszystkich, którzy chcą znaleźć inspirację do swoich wnętrz!

Zobacz więcej i kup bilet na: https://www.4dd.pl/2023/pl/bilety,587.html

Zapraszamy na Dni Otwarte 4 Design Days. W programie mnóstwo atrakcji!
Zapraszamy na Dni Otwarte 4 Design Days. W programie mnóstwo atrakcji!

Dla mieszkańców i tych, którzy kochają dobry design i architekturę, szykujemy wiele atrakcji. Jedną z nich będzie cykl prezentacji, rozmów i porad, przygotowany przez redakcję naszego portalu i uznanych polskich projektantów i architektów wnętrz. Co pokażemy w trakcie naszego spotkania? Oto rozkład jazdy na Dni Otwarte! 

DOBRZEMIESZKAJ.PL INSPIRUJE
Twój dom może być EKO – EKOonomiczny i EKOologiczny. Jak to zrobić?
Budowa i remont przypominają dziś bieg z przeszkodami. Chcesz ograniczyć koszty, ale boisz się, że podejmiesz decyzje, których będziesz żałować latami? Nie wiesz, jakie urządzenia grzewcze wybrać, aby rachunki nie pochłonęły Twojego budżetu? Jakie materiały i technologie są dziś najlepsze, a jakie to tylko marnowanie pieniędzy? Gdzie szukać dofinansowań i oszczędności?

DOBRZE MIESZKAJ NA ŚLĄSKU
Za to kocham Katowice! PropertyDesign.pl zaprasza
Jak zmienia się stolica Śląska? Jaką rolę odgrywa w mieście architektura? Tereny zielone, wieżowce, kultura… O jakich inwestycjach do spędzania wolnego czasu, dla rozrywki czy sportu i jak zaprojektowanych marzą katowiczanie? A może już je mają? Zapraszamy na dyskusję z udziałem architektów, artystów, mieszkańców i władz miejskich.

DOBRZEMIESZKAJ.PL INSPIRUJE
Najpiękniejsze małe mieszkania i kawalerki
Te wnętrza to najlepszy dowód, że małe może być piękne! Urządzasz lub remontujesz mieszkanie? Szukasz inspiracji? Zobacz, jak robią to najlepsi! W naszym cyklu prezentacji najlepsi polscy architekci i projektanci wnętrz przedstawią kulisy powstawania najciekawszych projektów ostatnich lat!

Najpiękniejsze domy do 70 mkw
Boom na małe domy trwa. Są tanie w budowie i utrzymaniu, ale czy ładne? Pokażemy Ci, że jak najbardziej! Urządzasz lub remontujesz dom? Szukasz inspiracji? Zobacz, jak robią to najlepsi! W naszym cyklu prezentacji najlepsi polscy architekci i projektanci wnętrz przedstawią kulisy powstawania najciekawszych projektów domów i wnętrz ostatnich lat!

Najpiękniejsze duże domy
Nowocześnie, inteligentnie, z pomysłem. Najładniejsze polskie projekty domów na duży metraż! Urządzasz lub remontujesz dom? Szukasz inspiracji? Zobacz, jak robią to najlepsi! W naszym cyklu prezentacji najlepsi polscy architekci i projektanci wnętrz przedstawią kulisy powstawania najciekawszych projektów domów i wnętrz ostatnich lat!

Najpiękniejsze duże mieszkania
Duży metraż może być wyzwaniem. Tak poradzili z nim sobie najlepsi!

DOBRZEMIESZKAJ.PL INSPIRUJE
Wnętrze, o jakim marzysz – z nami urządzisz je bez problemu!
Poznaj triki, dzięki którym nie popełnisz błędów! Na scenę zaprosimy najlepszych projektantów wnętrz, architektów i ekspertów, którzy przedstawią najważniejsze zasady aranżacji funkcjonalnych wnętrz i opowiedzą o najnowszych trendach wnętrzarskich!

Oprócz tego w programie Dni Otwartych 4 Design Days zaplanowaliśmy też:

- Spotkania z gwiazdami znanymi z telewizji: m.in. Jimi Ogden, muzyk, artysta, stolarz, znany z ekranów HGTV, Artur Indyka, projektant wnętrz, prowadzący Małe Wielkie Zmiany i Meblokreacje na Domo+, Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyńscy, czyli telewizyjna Para w Remont, 

- DESIGN 4YOU
Meble i przedmioty od polskich projektantów 
Prezentujemy twórczość polskich projektantów z dziedziny wyposażenia wnętrz. Co jest modne i designerskie? W co warto inwestować? Jakie są trendy?

- warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych: tapicerowania, wykonywania ramek na zdjęcia, Formy Przestrzenne, Papier, Tektura czyli Warsztaty Politechniki Śląskiej, Warsztaty tworzenia woreczków na owoce i warzywa

- DOBRZEMIESZKAJ.PL DORADZA
Redakcja portalu zaprasza na konsultacje z architektami oraz projektantami wnętrz
Marzy Ci się dom lub domek wakacyjny? Masz już projekt? A może nie wiesz, na jaki się zdecydować? Przygotuj pytania i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi architekci podpowiedzą Ci, jak spełnić marzenie o własnym domu i na jakie rozwiązania postawić.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o 4 Design Days 2023, zajrzyjcie na zupełnie nową stronę www.4dd.pl. Znajdziecie tam informacje o dyskusjach, tematyce, prelegentach, wystawcach, partnerach tegorocznej edycji, ale także relacje z poprzednich edycji.

www.4dd.pl

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także