PARTNER PORTALU
Złota 44 - eklektyczne wnętrze apartamentu na 29. piętrze

Złota 44 - eklektyczne wnętrze apartamentu na 29. piętrze

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 sie 2019 08:42

Dobry design, widok na panoramę Warszawy i ekskluzywne dodatki globalnych marek. Taką kombinację oferuje apartament Glace na 29. piętrze wieżowca Złota 44. Mieszkanie wykończone w myśl wnętrzarskiego eklektyzmu, przypadnie do gustu fanom nowatorskiej technologii i szlachetnego rzemiosła.

Eklektyzm umożliwia projektantom zabawę formą, wzorami i nieoczywistymi zestawieniami, przy zachowaniu określonej spójności stylistycznej i aranżacyjnej. Nowy apartament Glace na 29. piętrze Złotej 44, zaprojektowany przez studio Aksonometria to kompilacja różnych stylów zamkniętych w nowoczesnej przestrzeni o powierzchni ponad 137 mkw.

Mieszkanie składa się z rozległego salonu z panoramicznymi oknami wychodzącymi na zachodnią i północną część Warszawy, wydzielonej kuchni otwartej na jadalnię, przestronnych korytarzy, sypialni połączonej z okazałą garderobą oraz łazienki z wanną i prysznicem. Stałe elementy wyposażenia zostały wykonane według aranżacji londyńskiego studia Woods Bagot.

Już od progu można podziwiać podłogę z orzecha amerykańskiego, w kuchni zachwycają elementy 
z czarnego marmuru, a wśród dodatków znajdziemy sprzęty gospodarstwa domowego topowych marek takich jak Gaggenau.

Studio Aksonometria, wykańczając apartament skorzystało z wysokiej jakości materiałów i wyszukanych, międzynarodowych marek – polskich, niemieckich i austriackich. W apartamencie nie brakuje kultowych projektów firmy Rolf Benz, jak elegancka sofa Nuvola, czy firmy Hulsta - nowoczesna kolekcja Navis do jadalni. Dla kolekcjonerów przestrzeń została wypełniona nietuzinkowymi dziełami sztuki, wykonanymi przez autorską firmę polskiego projektanta Oskara Zięty - Zięta Prozessdesign. Ich kształty idealnie wpisują się całą koncepcję tworząc spójną całość apartamentu w chmurach. Na ścianach wyeksponowane zostało malarstwo Aleksandry Niemczyk. Glace pobudza wyobraźnię – nie ogranicza się bowiem do jednej estetyki, ale umiejętnie korzysta z eklektycznego podejścia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także