×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Dlaczego kochamy styl skandynawski? Dla wnętrz jak to!

Dlaczego kochamy styl skandynawski? Dla wnętrz jak to!

Autor: Justyna Łotowska
27 cze 2014 10:10

Jasne i widne mieszkanie urządzono w klimacie skandynawskim, zdużym wyczuciem stylu i miłością do tradycji. Zobaczcie, jak pięknie można mieszkać nie wkładając fortuny w aranżację!

Duże mieszkanie zachwyca nieskazitelną bielą ścian  oraz naturalnym rysunkiem i kolorem drewna na podłogach i meblach. Właściciele lubią harmonię i cenią tradycję, postanowili więc urządzić wnętrze nie oglądając się na modne trendy, stawiając za to na wygodę i funcjonalność. Mamy więc tu przestronny pokój dzienny z klasycznie urządzoną strefą wypoczynkową (warto zwrócić uwagę na piękne, zgaszone kolory kanapy i foteli). Kuchnia i jadalnia także są oddzielnymi pomieszczeniami - zapewnia to większą wygodę w czasie gotowania, a także zdecydowanie więcej miejsca na każde wnętrze. 

Kuchnia w skandynawskim stylu

Kuchnię urządzono w typowo skandynawskim charakterze, z drewnianymi białymi meblami kuchennymi oraz drewnianymi blatami. Pojemne szafki zapewniają dużo miejsca do przechowywania, a ich ozdobne fronty sprawiają, że wnętrze nabrało uroczego charakteru retro. Z kuchnią świetnie koresponduje też wygodna jadalnia - nad drewnianym stołem zawisła efektowna lampa wisząca o imponującej długości. Jadalnię oddziela od kuchni barek w stylu retro - jest i praktycznie, i estetycznie. 

Gabinet w stylu retro

Ważnym miejscem w mieszkaniu jest duży gabinet, w którym znalazły się proste regały na książki i inne zbiory właścicieli, duży stół do pracy, a całość pięknie uzupełniają ciekawe dekoracje w postaci wiszących globusów. Z kolei sypialnia to królewstwo spokoju i ciszy, z neutralnymi kolorami i miękkimi tkaninami, bez nadmiaru sprzętów, za to ze smakiem i wyczuciem stylu.

Mieszkanie znajduje się w Szwecji i  jest na sprzedaż, można je kupić za pośrednictwem agencji Alvhem Makleri. Źródło zdjęć: Alvhem Makleri.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także