Jak mieszka Martyna Wojciechowska? Znana podróżniczka kocha styl eko!

Jak mieszka Martyna Wojciechowska? Znana podróżniczka kocha styl eko!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
04 maj 2022 20:56

Zaglądamy do domu podróżniczki, autorki książek, dziennikarki i prowadzącej wiele programów telewizyjnych Martyny Wojciechowskiej. Ma ponad 2 mln odwiedzających na Instagramie i czasem pokazuje swoim fanom także to, jak mieszka!

Pięknego domu można Martynie Wojciechowskiej na pewno pozazdrościć! Wnętrza jej mieszkanie idealnie pasują do tej charakteru i temperamentu, a przede wszystkim do jej podróżniczych pasji. sporo tu naturalnych materiałów, pamiątek z podróży, a przede wszystkim dobrego stylu!

Kim jest Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska to dziennikarka i podróżniczka. 20 lat temu zaczęła swoją przygodę z telewizją, w której pracuje do dzisiaj. W wieku 17-lat uzyskała licencję rajdową, a kilka lat później została prowadzącą najpopularniejszego w Polsce programu motoryzacyjnego „Automaniak”. W 2002 roku, jak pierwsza kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej, wzięła udział i ukończyła rajd Dakar, a rok później rajd Transsyberia. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, między innymi dwóch "MediaTorów", czy "Wiktora".

Zdobyła Koronę Ziemi, czyli 7 najwyższych szczytów na 7 kontynentach. W 2009 roku zaczęła realizować program podróżniczy „Kobieta na krańcu świata”, który, jak sama mówi, okazał się przygodą jej życia. Zrealizowała do tej pory dziesięć serii cyklu dokumentalnego (i 3 książki pod tym samym tytułem), o kobietach z najdalszych zakątków naszego globu i stała się ambasadorką kobiet z całego świata.

Kuchnia Martyny Wojciechowskiej - naturalna cegła, prostota i nowoczesność. Podoba nam się bardzo, a już szczególnie jej kot!

W salonie znalazł się wygodny szary narożnik i sporo drewnianych mebli, w tym te nawiązujące do podróżniczych pasji właścicielki. 

Widać, że Martynie Wojciechowskiej podoba się naturalna cegła z rozbiórki. Sporo jej można znaleźć w jej domu!

Kolekcja książek podróżniczki robi ogromne wrażenie!

Sypialnia w bieli i beżach to idealne miejsce do wypoczynku. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także