PARTNER PORTALU
Piękne mieszkanie w bloku: jasne wnętrze dla młodego małżeństwa

Piękne mieszkanie w bloku: jasne wnętrze dla młodego małżeństwa

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 cze 2020 13:45

Biel i szarości, naturalne drewno, skandynawski styl i delikatne pastele - warszawskie mieszkanie jest pełne ciepła i bardzo przytulne. To projekt warszawskiej projektantki, Katarzyny Czechowicz.

To urocze mieszkanie o powierzchni 76 m2 znajduje się na warszawskim Ursynowie. Architekt wnętrz Katarzyna Czechowicz z pracowni Design Me Too zaprojektowała je dla młodego małżeństwa.

Część dzienna - świetna strefa wypoczynkowa z jasnymi kanapami

W przestrzeni dziennej największy nacisk położony został na strefę wypoczynkową, która miała stanowić miejsce spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Ważnym elementem salonu jest także spory stół - tak o projekcie mówi jego autorka, Katarzyna Czechowicz. 

W części wypoczynkowej królują aż dwie jasne i lekkie dzięki drewnianym nóżkom sofy. Urody dodaje im równie lekki, biały stolik kawowy w skandynawskim stylu. Jasna kolorystyka ścian dobrze koresponduje z podłogami w naturalnym, rustykalnym klimacie. A delikatne dodatki w szarościach i różach podkreślają swobodny i przytulny charakter wnętrza.

Czytaj także: Małe mieszkanie w szarościach i bieli. Tak urządzisz 35 metrów!

Mały aneks kuchenny - białe meble to najlepszy wybór

Niewielka kuchnia w formie aneksu dzięki zastosowaniu matowych białych frontów świetnie wtapia się w całość aranżacji, zwłaszcza że koresponduje z innymi elementami zabudowy w części dziennej. Uzupełnieniem tej części wnętrza jest stół i tapicerowane krzesła w pastelowych kolorach. 

Dodatkowy pokój w mieszkaniu został przeznaczony na domowe biuro ze stanowiskiem dla dwóch osób, ale pełni także funkcję pokoju gościnnego, dzięki wstawieniu rozkładanej sofy. Przestrzeń jest jasna i przejrzysta. Mieszkanie utrzymane zostało w jasnych neutralnych szarościach, ocieplonych jasnym drewnem i pastelowymi akcentami w formie dodatków i mniejszych mebli.

Zobacz też: Białe wnętrza: 25 aranżacji dla każdego

Może to cię zainteresuje: Białe wnętrza. 20 pięknych zdjęć salonów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także