×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Wnętrze dla studentów: świetny projekt w niebieskich kolorach

Wnętrze dla studentów: świetny projekt w niebieskich kolorach

Autor: Justyna Łotowska
01 cze 2021 12:31
Aktualizacja: 07 cze 2021 12:42

45-metrowe mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Rakowiec, projektowane z myślą o studentach, jest nowoczesne i kolorowe. Za projekt wnętrza odpowiadała Ola Dąbrówka z pracowni Good Vibes Interiors.

Jak zaprojektować mieszkanie z myślą o młodych, aktywnych ludziach? Ma być nowocześnie, ale z charakterem i przede wszystkim wygodnie. Właśnie takie jest wnętrze, które zaprojektowała Ola Dąbrówka z Good Vibes Interiors.

Projekt mieszkania dla studentów

Mieszkanie znajduje się vis a vis warszawskiego WUM-u, zatem projektowane było na wynajem długoterminowy i z myślą o studentach.

- Jest niebieski sprzyjający skupieniu i nauce, dużo miejsca do przechowywania, obszerne stoły/biurka, podwójne wygodne w obsłudze kanapy/łóżka, łazienki z przestronnymi prysznicami, w pełni wyposażone kuchnie, a w szafie w przedpokoju pralnio-suszarnia! Mam nadzieję, że najemcom będzie się tu wygodnie mieszkać! - mówi Ola Dąbrówka.

Na mieszkanie składają się właściwie dwa bliźniacze studia, dzięki czemu każdy mieszkaniec ma własną prywatną przestrzeń, idealną do nauki i komfortową. Całość urządzono w chłodnych, neutralnych kolorach - dużo tu naturalnego drewna, jasnych barw i odcieni niebieskiego, które sprawiają, że wnętrze wydaje się przestronniejsze i poprawiają koncentrację, co w przypadku osób uczących się ma duże znaczenie.

Projekt wnętrza, stylizacja: Ola Dąbrówka, pracownia Good Vibes Interiors
Zdjęcia: Mikołaj Dąbrowski, www.mikolajdabrowski.com 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także