PARTNER PORTALU
Niesamowita rezydencja we włoskim stylu. Tu mieszkała Britney Spears! [wideo]

Niesamowita rezydencja we włoskim stylu. Tu mieszkała Britney Spears! [wideo]

Autor: Urszula Tatur
25 sie 2020 14:40

Rezydencja w Beverly Hills, którą Britney Spears kupiła w 2007 roku po rozwodzie z Kevinem Federline'em i mieszkała w niej do 2012 roku, jest obecnie na rynku. Można ją nabyć za 6,8 miliona dolarów.

Baby One More Time - możemy śmiało zaśpiewać, jeśli chodzi o dawną rezydencję Britney Spears w Beverly Hills, która właśnie szuka właściciela. Mowa o domu, który gwiazda kupiła w 2007 roku w The Summit tuż po rozwodzie z Kevinem Federline. To miejsce, gdzie mogła znaleźć prywatność w zamkniętej i strzeżonej społeczności. Britney sprzedała go w 2012 roku ze stratą 2 milionów dolarów. Pojawił się on na rynku w 2018 roku z wartością 9 milionów dolarów. Teraz jest notowany znacznie niżej i jego cena wynosi 6,8 miliona dolarów.

 

 

Klimat "Starego Świata" w urządzonym na wzór włoskiej willi buduje przytulną, ciepłą atmosferę i zachęca do bycia w domu. Nowoczesnego wnętrza z czasem nabrały dojrzałości, co pozytywnie wpłynęło na ich wygląd. Zbudowane w 2001 roku i mierzące prawie 7500 stóp kwadratowych pokoje są duże, przestronne i otwarte. Dzięki temu można w pełni wykorzystać łagodny klimat otoczenia. Wnętrze otwiera się na wielkie foyer z widokiem na wejście oraz ogromny żyrandol, który "przebłyskuje" z drugiego piętra. Wystarczy kilka kroków ku środkowi, by odsłoniła się balustrada z kutego żelaza, prowadzącą po schodach na drugie piętro właśnie. Gdy wejdziemy na górę z otwartej antresoli możemy cieszyć się widokiem na formalny salon z imponującym kominkiem. Wyrazisty, biały i jasny, z przeszklonymi oknami, które dodają jeszcze więcej światła, jest idealnym tłem dla sztuki, specjalnych antyków i drzewek doniczkowych. Dodatkowo znajduje się tu formalna jadalnia oraz kuchnia szefa kuchni otwarta na duży pokój rodzinny. Ten ostatni z kolei otwiera się na taras przy basenie i grube żywopłoty zapewniające prywatność. Jest też przytulny kącik śniadaniowy z wbudowanymi siedzeniami, który jest otoczony oknami z trzech stron. Sześć sypialni i siedem łazienek obejmuje główny apartament z własnym balkonem i kominkiem, wystawną wannę i dużą wyłożoną panelami garderobę. Znajduje się tam również biuro, sala multimedialna i wiele miejsc przeznaczonych do rozrywki, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

The Summit było i jest miejscem, które z chęcią wybierają elitarni artyści, pragnący odseparować się i swoje rodziny od natrętnych od paparazzi. Miejscem, gdzie mogą przebywać w gronie znajomych, a ich dzieci mogą bawić się spokojnie z dala od ciekawskich gapiów. Tutaj mieszkali dla Gwen Stefani, J-Lo, Ariany Grande i Britney. Niedawno widziano tam Bieberów polujących na domy.

Rezydencja w Beverly Hills, którą Britney Spears kupiła w 2007 roku po rozwodzie z Kevinem Federline'em i mieszkała w niej do 2012 roku, jest obecnie na rynku. Wyceniona została na 6,8 miliona dolarów, a jej sprzedażą zajmują się Matt i Josh Altman z firmy Bravo’s Million Dollar Listing z Douglas Elliman Real Estate, Beverly Hills.

Więcej: https://www.toptenrealestatedeals.com/weekly-ten-best-home-deals/home/one-more-time-for-britney-spears-home

Photo Credit: Christopher Amitrano, courtesy of Douglas Elliman
YouTube Credit: Sean Evans, @evvo1991 backtothemovies.com/
Source: TopTenRealEstateDeals.com

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także