Niesamowity dom w LA. Zobacz jak mieszka idol lat 80

Niesamowity dom w LA. Zobacz jak mieszka idol lat 80

Autor: Urszula Tatur
13 paź 2020 10:21

Amerykański aktor Rob Lowe w latach 80. uznawany był za jednego z najbardziej seksownych ludzi świata. Posiadłość Lowe, utrzymana w klasycznym stylu wschodniego wybrzeża i wyróżniająca się z ogólnej śródziemnomorskiej architektury w okolicy, zajmuje powierzchnię nieco ponad trzech akrów.

Rob i Sheryl Lowe pokazali, że cierpliwość to nie tylko cnota, ale często konieczność na dzisiejszym rynku luksusowych nieruchomości. Po wystawieniu domu w 2018 roku na 47 milionów dolarów i tylko jednej obniżce ceny w 2019 roku do 43 milionów dolarów, aktor właśnie sprzedał swą luksusową rezydencję (za cenę wyższą niż wywoławczą i kształtującą się na poziomie 45,5 miliona dolarów) współzałożycielowi RoundTable Health Care Partners.


Posiadłość Lowe, utrzymana w klasycznym stylu wschodniego wybrzeża i wyróżniająca się z ogólnej śródziemnomorskiej architektury w okolicy, zajmuje powierzchnię nieco ponad trzech akrów. Główny dom został zaprojektowany przez architekta Dona Nulty'ego, zbudowany w 2009 roku i zajmuje powierzchnię 10000 stóp kwadratowych. To w sumie 20 pokoi. Wśród nich odnajdziemy: duże otwarte sale formalne, ogromna biała i wesoła rodzinna kuchnia, osobna kuchnia cateringowa, osiem sypialni, jedenaście łazienek, gabinet, sala biblioteczno-muzyczna z barem, pokój rodzinny, różne pokoje i zakątki rozmów, kino, dobrze wyposażona siłownia i obszerna winiarnia. W całym domu znajduje się dziewięć kominków, w tym jeden w głównym apartamencie.

Oprócz głównego budynku na terenie znajduje się dwupokojowy pensjonat, jednopokojowy dom przy basenie z pomieszczeniami dla personelu i zewnętrzną kuchnią. Również basen i spa, kort tenisowy z miejscami widokowymi i bujnie zagospodarowane trawniki, które są wystarczająco duże do uprawiania sportów zespołowych z rosłymi drzewami i ogrodem warzywnym. Istnieją dwa zewnętrzne kominki, tarasy i loggie do relaksu lub rozrywki, serenada wodna z fontann i staw z koi. Formalne ogrody różane wychodzą na trawnik, a z większości miejsc można podziwiać zachody słońca nad Pacyfikiem.

Luksusowa rezydencja mieści się w "wysadzanym gwiazdami" Montecito. Dzięki temu nowi właściciele będą wręcz ocierać się łokciami z niektórymi z największych światowych gwiazd, w tym Oprahą Winfrey, Ellen DeGeneres i Gwyneth Paltrow. Montecito to bowiem ulubione miejsce wypoczynku hollywodzkich gwiazd. Położone jest z dala od codziennego świata filmowego, 80 mil na północny zachód od Los Angeles, między Oceanem Spokojnym a górami Santa Ynez w hrabstwie Santa Barbara. Przyciąga spektakularnymi widokami na zbocza wzgórz, możliwością obserwacji wielorybów i zawsze zagwarantowaną piękną pogodą.

Rob Lowe stał się jednym z najmłodszych filmików Hollywood w latach 80. Wystąpił w takich hitach jak The Outsiders, St, Elmo’s Fire i Oxford Blues. Później grał w popularnym dramacie telewizyjnym The West Wing. Niedawno pojawił się w komedii Parks and Recreation oraz w przygodowym reality-show The Lowe Files, gdzie wystąpił ze swoimi dwoma synami. Agentami domu Lowe'a są Eric Haskell z The Agency i Luke Ebbin z Compass.

Zdjęcia: Jim Bartsch

Źródło: TopTenRealEstateDeals.com

Więcej: https://www.toptenrealestatedeals.com/weekly-ten-best-home-deals/home/rob-lowe-sells-breathtaking-montecito-mansion 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także