Nowy dom Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Zobacz jak mieszkają gwiazdy!

Nowy dom Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Zobacz jak mieszkają gwiazdy!

Autor: Urszula Tatur
24 sie 2020 08:16

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez słyną z miłości do luksusowych rezydencji. Ostatnio para nabyła kolejny dom na Star Island nad Florydzie. Zaglądamy do wnętrz wartych 40 milionów dolarów!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem od 2017 roku. Każdy z nich kocha nieruchomości i posiada wiele domów od wybrzeża do wybrzeża. Nabywają domy prawie tak często, jak Rodriguez wydaje swoje hity. Przez większość czasu pandemii i obecnie para mieszka w jednym ze swoich domów w Coral Gables na Florydzie. Jednak postanowiła niedawno kupić kolejną rezydencję. To dom o wartości 40 milionów dolarów, który zlokalizowany jest na południowej Florydzie, a konkretnie na wyspie, gdzie swoje rezydencja mają bardzo majętni przedsiębiorcy, CEO i artyści.

Jedna z kilku sztucznych wysp, na którą można dostać się mostami z grobli biegnących między Miami a Miami Beach, Star Island jest często nazywana Miami’s Millionaires ’Row. Odnajdziemy tu głównie z domy w stylu starej Florydy z kilkoma nowoczesnymi intruzami. Rezydencja Lopez-Rodriguez oferuje duże, otwarte i przewiewne pokoje, które otwierają się na oceaniczna bryzę od strony podwórka Biscayne Bay. Mieszkańcy, dawni i obecni, to Gloria Estefan, Don Johnson podczas jego dni w Miami Vice i Shaquille O’Neal.

Położony na prawie akrze dom o powierzchni prawie 14762 stóp kwadratowych ma 10 sypialni, 12 łazienek, windę, bibliotekę, winiarnię, oszałamiającą kuchnię, pokój rodzinny, pensjonat i 100-metrową drewnianą przystań. Na rozległym tarasie przy basenie znajduje się basen typu infinity ze spa oraz widokiem na zatokę i panoramę Miami. Detale architektoniczne obejmują zewnętrzne białe stiuki, duże łukowe okna, wewnętrzne tynki weneckie i zabytkowe kominki, w tym jeden w głównym apartamencie.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wkrótce będą cieszyć się życiem w swojej nowej rezydencji na wodzie z migoczącymi światłami Miami w tle.

Zdjęcia: Realtor.com

Źródło: www.realtor.com

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także