×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wnętrze dla kobiety: piękne mieszkanie na Żoliborzu

Wnętrze dla kobiety: piękne mieszkanie na Żoliborzu

Autor: Anna Sołomiewicz
04 gru 2014 11:12

Pink & chic. Tak nazwano projekt mieszkania dla młodej kobiety. Miało być przestronnie, jasno, lekko i - co najważniejsze - kobieco!

W 65-metrowym mieszkaniu wygospodarowano miejsce na wszelkie pomieszczenia, niezbędne w życiu młodej, dynamicznej kobiety. 

Otwarta i skomunikowana

Znalazły się tutaj zatem: przestrzeń dzienna, sypialnia, duża łazienka i garderoba. W otwartej strefie dziennej zmieszczono komfortowy salon, aneks kuchenny i niewielki stół jadalniany, zlokalizowany w rogu pomieszczenia. Strefa prywatna została w ciekawy sposób skomunikowana z otwartą przestrzenią dzienną. Do sypialni możemy wejść bezpośrednio z salonu, jak również przedostać się do niej od strony łazienki, przechodząc przez garderobę. 

Nowoczesny glamour

Styl panujący we wnętrzu możemy określić jako nowoczesność z elementami glamouru. Gładkie powierzchnie frontów szafek kuchennych i minimalistyczny stolik kawowy w salonie są pochwałą współczesnej, oszczędnej stylistyki. Z kolei dekoracyjny żyrandol w jadalni, stylizowane meble w przedpokoju, fotel na zdobionych nogach w salonie i czarno-różowe ozdobne krzesła w jadalni to ukłon w stronę przepychu, charakterystycznego dla stylistyki glamour. 

We wnętrzu niemal całego mieszkania konsekwentnie królują jasne kolory. Wyjątek stanowi duża łazienka, w której dominują ciemne barwy. Tutaj jednak również jest lekko i delikatnie - a lekkości dodaje szklana mozaika w strefie prysznica i nad umywalką. 

Projekt: Chalupko Design.

Zdjęcia: Chalupko Design.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także