PARTNER PORTALU
4 Design 2023 to także konkursy. I to aż trzy! Zapraszamy na święto designu!

4 Design 2023 to także konkursy. I to aż trzy! Zapraszamy na święto designu!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 lis 2022 11:43

Property Design Awards, Dobry Design oraz konkurs fotograficzny Miasto – czy idziemy w dobrą stronę. Aż trzy konkursy towarzyszą najbliższej edycji 4 Design Days 2023. Święto architektury i designu odbędzie się w Katowicach w dniach 26-29 stycznia 2023. Czytaj więcej na www.4dd.pl.

 • 4 Design Days zaczyna się 26 stycznia 2023 r. w MCK w Katowicach i potrwa do 29 stycznia. 
 • Siódma edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem: TOGETHER 4 HUMANITY.
 • Najbliższej edycji 4 Design Days towarzyszą aż 3 konkursy, w tym jeden fotograficzny! zapraszamy do wzięcia udziału!

Wspaniali goście z kraju i zagranicy. Gorące dyskusje i spektakularne wystąpienia na designerskich scenach. Jak co roku na gości wydarzenia czekać będzie także wystawa designerskich produktów.

4 Design Days 2023 zaprasza do udziału w trzech konkursach:

 1. PROPERTY DESIGN AWARDS
  W konkursie Property Design Awards 2023 nagradzamy budynki oraz wnętrza z najlepszą architekturą i designem. Na tym etapie plebiscytu przedstawiamy TOP 5 w każdej kategorii i zapraszamy do głosowania, które potrwa do 18 grudnia 2022 r. ZAGŁOSUJ NA OBIEKTY I WNĘTRZA Z NAJLEPSZĄ ARCHITEKTURĄ I DESIGNEM:

  Czytaj więcej

 2. DOBRY DESIGN:
  W konkursie czekamy na nowe ikony polskiego designu i ich twórców, którzy w DNA swoich biznesów wpisali wysoką jakość, długowieczność produktów i troskę o zrównoważony rozwój. W tej edycji organizatorzy przygotowali jeszcze atrakcyjniejsze formy prezentacji nominowanych produktów – materiały filmowe oraz relacje foto i wideo. Zgłaszać się można przez formularz zgłoszeniowy do 9 grudnia!
  ZGŁOŚ PRODUKT DO 30 LISTOPADA:

  Czytaj więcej

  3. MIASTO - CZY IDZIEMY W DOBRĄ STRONĘ - KONKURS FOTOGRAFICZNY
  Miłośników architektury i fotografii zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie foto! Zrób zdjęcie na temat „Miasto – czy idziemy w dobrą stronę” i wyślij je przez formularz konkursowy. Zwycięska praca na stałe zostanie wyeksponowana we wnętrzach Międzynarodowego Centrum Kongresowego lub Spodka w Katowicach. Będzie można ją też podziwiać na wystawie w trakcie 4 Design Days 2023.
  ZRÓB ZDJĘCIE I ZGŁOŚ JE DO 15 GRUDNIA:

  Czytaj więcej

  Zapraszamy do udziału w plebiscytach! Finał wszystkich konkursów podczas 4 Design Days 2023!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także