×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Co nowego w IKEA? Sporo jesiennych nowości, w tym dla graczy komputerowych!

Co nowego w IKEA? Sporo jesiennych nowości, w tym dla graczy komputerowych!

Autor: Justyna Łotowska
09 wrz 2021 09:39
Aktualizacja: 09 wrz 2021 15:14

16 września odbędzie się pierwszy wirtualny festiwal zorganizowany przez IKEA. Transmitowany będzie z ponad 100 domów na całym świecie. Co w trakcie festiwalu? Premiera jesiennych nowości, koncerty w domach artystów, pokazy kulinarne i otwarcie cyfrowego muzeum IKEA.

Już 16 września br. IKEA zaprasza do świętowania tego, co najlepsze w domowym życiu, organizując pierwszy globalny 24-godzinny IKEA Festiwal. Artyści, projektanci, DJ-e, szefowie kuchni oraz wiele innych utalentowanych osób zamieni swój dom w wirtualną scenę, otwierając tym samym drzwi do nowych doświadczeń.

Globalna inicjatywa - IKEA Festiwal - dostępna będzie również za pośrednictwem strony IKEA.pl. Do wyboru będą różne pomieszczenia, które odzwierciedlają to, co dla ludzi jest najważniejsze w ich własnej przestrzeni: przebywanie z rodziną i przyjaciółmi, muzyka, jedzenie czy design. Uczestnicy będą mogli wybrać wirtualny pokój najbardziej odpowiadający ich potrzebom oraz zainteresowaniom tak, aby czerpać z niego jak najwięcej. Wydarzenia w poszczególnych wnętrzach odbywać się będą w tym samym czasie w ciągu 24 godzin, jednak po zakończeniu eventu możliwe będzie obejrzenie tych, na które nie starczyło nam czasu.

Fani aranżacji wnętrz zapraszani są do odwiedzin u interesujących osobowości, np. Ilse Crawford, Paula Svenssona czy Mikaela Axelssona. Uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak mieszkają współpracownicy i projektanci marki w różnych krajach. Wśród oferowanych wydarzeń znajdą się również kameralne koncerty w domach artystów oraz DJ-ów takich jak: MØ, Masego czy NIKI oraz atrakcje ze świata kulinariów. Podczas kuchennych rozmów, m.in. z Giovannim Leddonem, toczyć się będą dyskusje na tematy związane ze środowiskiem i cyrkularnością. Natomiast znani szefowie kuchni, w tym Pasta Queen, w trakcie kulinarnych pokazów pokażą swoje ulubione przepisy.

Podczas festiwalu nastąpi również otwarcie nowej platformy IKEA Museum Digital - cyfrowego muzeum IKEA, w którym będzie można zobaczyć, jak firma zmieniała się na przestrzeni dekad. Nowa platforma internetowa będzie najszerszym internetowym źródłem informacji i wiedzy o ogromnej i tętniącej życiem historii IKEA na przestrzeni wielu lat. Oprócz historii o życiu w domu i produktach IKEA pokazuje wewnętrzne funkcjonowanie firmy. IKEA dzieli się swoimi doświadczeniami bez względu na to, czy chodzi o triumf, czy wyciąganie wniosków z popełnianych błędów, by stale się rozwijać.

To jednak nie wszystkie atrakcje, na gości czeka jeszcze o wiele więcej! Część festiwalu poświęcona zostanie nowościom, które niebawem pojawią się też na polskim rynku – nowemu asortymentowi dla wielbicieli gier komputerowych, opracowanemu przez IKEA we współpracy z Republic of Gamers (ROG). Dzięki nowym artykułom z łatwością będzie można stworzyć osobiste stanowisko do gier we własnym domu.

Aby wziąć udział w IKEA Festiwal i zapoznać się z pełnym programem wystarczy wejść na stronę IKEA.pl/Festiwal. Festiwal otworzy swoje drzwi o 8 rano w czwartek 16 września 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także