×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Dni otwarte 4 Design Days. Już dziś kup bilet na wydarzenie!

Dni otwarte 4 Design Days. Już dziś kup bilet na wydarzenie!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 sty 2022 09:33

Największe święto architektury i designu Europy Środkowo-Wschodniej zbliża się wielkimi krokami! Wszystkich wielbicieli designu zapraszamy do zakupu biletów na Dni Otwarte 4 Design Days, które odbędą się w dniach 29-30 stycznia 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Podczas 4 Design Days zarówno profesjonaliści z branży, jak i pasjonaci, będą mogli znaleźć coś dla siebie!

KUP BILET

4 Design Days, po edycjach online w 2021 roku, wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Jesteśmy z powrotem ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami, by kontynuować spotkanie w niesamowitej atmosferze, która towarzyszyła nam w poprzednich, przedpandemicznych edycjach.

W czasie 2 dni otwartych będzie można:

• odwiedzić stoiska 200 wystawców
• poznać nowości, trendy
• wziąć udział w prezentacjach, debatach, warsztatach
• spotkać gwiazdy telewizji
• uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych na stoisku 4 Kids

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na dni otwarte! Wejściówki w cenie:

• 30 zł (bilet jednodniowy)
• 35 zł (bilet dwudniowy)
• 105 zł wejściówka umożliwiająca udział w dniach Dla biznesu oraz w Dniach otwartych (zakup możliwy wyłącznie na miejscu, podczas wydarzenia. Płatność kartą płatniczą, w przypadku firm możliwość wystawienie faktury VAT)

są do kupienia na stronie TICKETMASTER.

Jednocześnie informujemy, że bilety będzie można zakupić w kasach (płatność kartą lub gotówką) w dniu wydarzenia!

Co przygotowaliśmy na dni otwarte 4 Design Days?

Recepta na wnętrza, o jakich marzysz! Scena polskiego rzemiosła. Designerskie domy oraz warsztaty DIY – to tylko niektóre z tematów, które poruszymy razem z ekspertami, gwiazdami telewizyjnymi, najlepszymi polskimi projektantami i designerami podczas dni otwartych 4 Design Days.

Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej.

POZNAJ PROGRAM DNI OTWARTYCH

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, w 4 Design Days mogą wziąć udział uczestnicy, którzy spełniają jeden z trzech niżej wymienionych warunków:

• zaszczepienie przeciwko COVID-19 szczepionką, dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej, tj. przyjęcie wymaganej dla danego preparatu liczby dawek szczepionki co najmniej 14 dni przed wydarzeniem oraz okazanie przy wejściu na wydarzenie ważnego unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID (Unijny Certyfikat Covid, UCC) w postaci elektronicznej lub papierowej lub zaświadczenia uznawanego za równoważne z UCC (wydanego przez państwo trzecie – spoza Unii Europejskiej)
• posiadanie statusu ozdrowieńca, po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich max. 6 miesięcy oraz okazanie przy wejściu stosownego potwierdzenia tego statusu, np. Unijny Certyfikat Covid
• posiadanie negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19 wykonanego max. 48 h przed godziną rozpoczęcia wydarzenia i okażą go przy wejściu na wydarzenie (wersja papierowa lub elektroniczna z wynikiem negatywnym testu).

Możliwość wykonania testu będzie dostępna przed wejściem na wydarzenie, a koszt badania to 40 zł brutto. Cena dotyczy wyłączenie uczestników wydarzenia a jej atrakcyjna wartość została osiągnięta dzięki częściowej refundacji przez Organizatora Wydarzenia. Więcej szczegółów na stronie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także