Jakich wnętrz i produktów potrzebuje dziś świat? Zapraszamy na 4 Design Days!

Jakich wnętrz i produktów potrzebuje dziś świat? Zapraszamy na 4 Design Days!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 gru 2022 12:50

Dziś dobry design to przedmioty i wnętrza nie tylko piękne, ale przede wszystkim tak wytwarzane i projektowane, by nie wystawić za to wysokiego rachunku naszej planecie. O tym w trakcie 4 Design Days będą mówić najlepsi architekci wnętrz!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA 4 DESIGN DAYS

Świat designu reaguje na kryzys ekonomiczny i wojnę na Ukrainie. Słowa, które odmienia się dziś we wszystkich przypadkach to natura, ekologia i oszczędność. Gdzie leży klucz do zrównoważonych projektów? Są architekci, którzy hasło przewodnie 4 Design Days 2023, czyli TOGETHER 4 HUMANITY, od lat czynią fundamentem swojej pracy.

O trendach w designie będziemy dyskutować podczas 4 design Days 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jakie trendy mają wpływ na współczesne projektowanie?

Czego potrzebuje dziś świat od projektantów i architektów? Zapytamy o to czołowe polskie pracownie architektury wnętrz. Już dziś zarejestruj się, aby wziąć udział w wydarzeniu!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA 4 DESIGN DAYS

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.4dd.pl/2023/pl/o-wydarzeniu/474/ 

Agenda wydarzenia:
https://www.4dd.pl/2023/pl/sesje/ 

O 4 Design Days

4 DESIGN DAYS to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W 2023 roku odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2023 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  

Organizatorem 4 DESIGN DAYS, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej.  

Zapraszamy na stronę: https://www.4dd.pl/2023/pl/ 
Facebook: www.facebook.com/4DesignDays      
Instagram: www.instagram.com/4designdays
LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/4-design-days/ 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także