Lampa Cherry - poznaj kultowy projekt Niki Zupanc

Lampa Cherry - poznaj kultowy projekt Niki Zupanc

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 maj 2020 13:40

Słoweńska projektantka jest jedną z najjaśniejszych gwiazd światowego designu. Dzisiaj przybliżamy jeden z jej najsłynniejszych projektów - lampę Cherry dla holenderskiej marki Queeboo.

Wisząca lampa Cherry będzie z pewnością "wisienką na torcie" aranżacji każdego wnętrza. Nika Zupanc stworzyła ją w typowym dla siebie, kobiecym, nieco prowokacyjnym i na wskroś oryginalnym stylu, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Może to cię zainteresuje: 12 pomysłów na oświetlenie w salonie

Każda pojedyncza wiśnia na świecie została pobłogosławiona kształtem, który jest zarówno prosty, jak i tajemniczy. Ma krzywe, które flirtują i ma odwagę sugerować. Ach, wiśnie! Ta modułowa kolekcja lamp składa hołd im wszystkim. Proste w konstrukcji i hojne w swoim końcowym efekcie, dają wiele kombinacji, wynikających z tego na pozór prostego kształtu - tak o swoim projekcie mówiła Nika Zupanc.

Model dostępny jest w wielu kolorach - czerni, bieli, różu czy czerwieni, a także w złocie czy srebrze. Znaleźć ją można w wielu polskich sklepach internetowych z designem, w cenie od ok. 2400 zł (wersja matowa) do ok. 4.000 zł (wersja złota lub srebrna). 

Czytaj także: Jak urządzić salon w bloku? 15 sprawdzonych pomysłów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także