Lampy ze szkła. Piękne i ponadczasowe. Do nowoczesnych i klasycznych wnętrz!

Lampy ze szkła. Piękne i ponadczasowe. Do nowoczesnych i klasycznych wnętrz!

Autor: Ewa Kozioł
31 maj 2021 10:57

Jaką lampę wybrać do salonu? Która najlepiej sprawdzi się w sypialni? Polecamy piękne lampy o ponadczasowym charakterze z ręcznie formowanego szkła. Odnajdują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.


Polska marka 4concepts wychodzi naprzeciw tym, którzy cenią ponadczasowy charakter ręcznie wytwarzanych produktów o wysokiej estetyce, oferując dekoracyjne lampy podłogowe, stołowe oraz wiszące z ręcznie formowanego szkła.

Lampy 4concepts to połączenie długoletniego doświadczenia w szklarstwie, pasji do szkła, jego struktury i głębi oraz, co istotne – coraz rzadziej spotykanego kunsztu hutniczego, pozwalającego na produkcję szklanych podstaw lamp o wysokości nawet 1,3 metra.

Dojrzałe wzornictwo spod ręki Jarosława Stępniaka – głównego projektanta i współzałożyciela 4concepts nie czerpie jedynie z trendów, ale wyróżnia się przede wszystkim ponadczasowością i wyrafinowaniem. Projekty 4concepts podzielone są na dwie linie inspirowane m.in. najróżniejszymi zakątkami świata, co dodatkowo podkreśla ich nazewnictwo. W standardowej ofercie znajdziemy więc linię Classic – minimalistyczne, subtelne w formie lampy stołowe i podłogowe oraz linię Prestige z lampami stołowymi, wiszącymi i podłogowymi o wysublimowanych, często nieoczywistych kształtach i ręcznych zdobieniach.

Różnorodność form, kolorów, wyszukanych abażurów oraz dekoracyjnych chwostów sprawia, że lampy 4concepts z powodzeniem odnajdują się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych przestrzeniach.

Myślą przewodnią marki, która swoimi projektami zdążyła już zachwycić hiszpańską rodziną królewską, jest kreowanie wyjątkowej atmosfery we wnętrzach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także