PARTNER PORTALU
Mieszkanie w kamienicy i polski design

Mieszkanie w kamienicy i polski design

Autor: Katarzyna Masłowska
08 gru 2017 09:49

Od jakiegoś czasu możemy zaobserwować powracający zachwyt kamienicami. Prawie każdy z nas marzy o takim mieszkaniu. Wysokie, przestronne, klimatyczne. Do zaprojektowania elementów wyposażenia w stylu retro firmy coraz częściej zapraszają projektantów.

Marka Inter Door wprowadziła nową kolekcję w stylu retro i zaprezentowała nowy model drzwi Fresa. To nie wszystko. Do współpracy zaprosili polskich projektantów.

Jak się okazuje kamienice to w ostatnim czasie „must have”. Mieszkanie w kamienicy to nie tylko miejsce dla osób, które uwielbiają styl retro. W tego typu pomieszczeniach można również postawić na nowoczesność. Wystarczy odpowiednio dobrać poszczególne elementy i zaakcentować walory architektoniczne. 

Inter Door wprowadził do swojej oferty nie tylko nowy model drzwi, ale zwrócił się w stronę polskich projektantów. Marka postanowiła pokazać i jednocześnie udowodnić jak dobrze wygląda polski design w pomieszczeniu stylizowanym na mieszkanie w kamienicy. Do współpracy zaproszono showroom Lumann, z którym wspólnie wybrano marki do sesji zdjęciowej nowości Inter Door.

Zobacz także: Architektura i design przyjazne dla najmłodszych

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także