Piwniczka w ogrodzie: wygodna i ekologiczna. Zobacz gotową konstukcję!

Piwniczka w ogrodzie: wygodna i ekologiczna. Zobacz gotową konstukcję!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 wrz 2020 15:59

Piwniczki ogrodowe, stosowane długo przed wynalezieniem lodówek, dziś mają swoich zwolenników. Teraz dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii są jednym z ciekawszych rozwiązań, jakie można zastosować w ogrodzie.

Piwniczka ogrodowa The Shire Cellar wykonana jest z tego samego materiału co jachty. Nawet największe ulewy nie zaleją wnętrza, ponieważ jest w 100% szczelne. Trwały materiał umożliwi także wiele dekad użytkowania i długotrwałe zachowanie estetyki wnętrza. Konstrukcja wytrzymuje nacisk ponad 3 tony/m2. To wiele więcej niż wierzchnia warstwa ziemi + lód i śnieg. Piwnica jest samonośna, nie wymaga więc fundamentów i może być zainstalowana w każdym typie ziemi. Drewniane schody prowadzące do wnętrza pokryte są powłoką antypoślizgową, dzięki czemu wchodzenie i schodzenie jest bardzo komfortowe. Dodatkowo wszystkie wewnętrzne powierzchnie są atestowane na kontakt z żywnością. 

Piwniczki ogrodowe podbiją także serca fanów ekologicznych rozwiązań. Wina, sery czy pozostałe produkty spożywcze mogą być w nich przechowywane jak w lodówce. Z tą różnicą, że nie zużywają dodatkowego prądu i nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Ponad 20 metrów półek, 3 stojaki na wino – ta przestrzeń zdecydowanie umożliwi rezygnację z urządzeń generujących dodatkowy wpływ na otoczenie.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także