PARTNER PORTALU
Popularna Para w Remont zaprasza na 4 Design Days Online!

Popularna Para w Remont zaprasza na 4 Design Days Online!

Autor: Ewa Kozioł
10 maj 2021 14:47

Jak chcą mieszkać Polacy w „nowej normalności”? Co zmieniło się w naszym podejściu do projektowania, do urządzania wnętrz? O trendach w aranżacji wnętrz będą rozmawiali uczestnicy dyskusji "Mieszkaniowa moda. Jak będziemy mieszkać po pandemii?" podczas 4 Design Days Online. Dyskusję poprowadzą Mirella i Marcin Kępczyńscy, projektanci wnętrz, prowadzącymi na antenie HGTV program Para w Remont.

Ekologia, funkcjonalność, technologie – jak chcą mieszkać Polacy w „nowej normalności”. Mieszkaniowa moda zmienia się co rok, ale ostatnie 12 miesięcy wywróciło dotychczasowe trendy do góry nogami. Pandemia zmieniła nasze domy w biura, szkoły, przedszkola. Kupowaliśmy nowe meble, przestawialiśmy stare… ale nadal chcemy mieszkać modnie. Jak to zrobić? O trendach w aranżacji wnętrz mieszkaniowych będę rozmawiać uczestnicy dyskusji "Mieszkaniowa moda. Jak będziemy mieszkać po pandemii?", która odbędzie się 13 maja (godzina 14:30-15:30) podczas 4 Design Days Online.

Dyskusję poprowadzą Mirella i Marcin Kępczyńscy – projektanci wnętrz, prowadzący program Para w Remont na antenie HGTV oraz kanał Mirella i Marcin na youtube.  

4 Design Days Online – ZAREJESTRUJ SIĘ

Już 13 maja odbędzie się 4 Design Days Online, internetowa odsłona święta architektury i designu. Tematem przewodnim wydarzenia jest Nowy Europejski Bauhaus, ale w programie nie zabraknie także interesujących dyskusji i rozmów na temat trendów wnętrzarskich, designu i aranżacji wnętrz!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także