PARTNER PORTALU
Sofa Indivi - projekt Andersa Nørgaarda ma 20 lat

Sofa Indivi - projekt Andersa Nørgaarda ma 20 lat

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 sie 2019 08:52

Duński projektant Anders Nørgaard nazywa Indivi „swoim dzieckiem”. I ma ku temu dobre powody.

Indivi to pierwsza i jednocześnie najdłużej produkowana sofa BoConcept. Od samej swojej premiery nieustannie utrzymuje się w pierwszej dwójce najlepiej sprzedających się sof w ofercie marki. Zapoczątkowała również wieloletnią współpracę, która zaowocowała wieloma innymi projektami, w tym popularną sofą Osaka i Carlton, innowacyjnym rozkładanym pufem Xtra oraz fotelem Lucca w stylu lat 50. 

Duńska marka meblowa, BoConcept, świętuje 20-lecie powstania sofy Indivi – projekt, który zapoczątkował wieloletnią współpracę z Andersem Nørgaardem.

Anders Nørgaard uważa, że za sukcesem i długowiecznością sofy Indivi stoi elastyczność i prosty design.

Klienci kochają jej minimalizm, który z łatwością może nabrać więcej charakteru za pomocą narzuty lub poduszek. Indivi oferuje zarówno wygląd praktyczny i swobodny, jak i luksusowy w postaci wysokiej jakości skórzanej tapicerki. Ponadto można ją konfigurować na wiele różnych sposobów i rozmiarów z różnymi nogami i podłokietnikami - mówi Anders Nørgaard.

Sofa Indivi może być zamówiona w niemal dowolnej konfiguracji: od kompaktowej sofy 2-osobowej po duży narożnik. Od czasu premiery projektu marka, we współpracy z Andersem Nørgaardem, rozbudowała go o wersję rozkładaną, pasujący podnóżek, moduły wypoczynkowe i otwarte oraz wiele innych opcji.

W tym roku nowością są smukłe, stylowe podłokietniki. Sofa nabiera z nimi wizualny spokój i miękki, zaokrąglony profil wewnątrz, zachowując przy tym charakterystyczny minimalistyczny styl. Wszystkie wersje dostępne są w ponad stu różnych luksusowych tkaninach i skórach.

Sofa Indivi jest dostępna od 1999 roku i obecnie można ją kupić na 65 rynkach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także