×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Znani i lubiani na 4 Design Days. Te gwiazdy telewizji i internetu można było spotkać w Katowicach!

Znani i lubiani na 4 Design Days. Te gwiazdy telewizji i internetu można było spotkać w Katowicach!

Autor: Ewa Kozioł
03 lut 2023 13:19

Znani youtuberzy i prezenterzy telewizyjni wzięli udział w tegorocznej edycji 4 Design Days. Dni otwarte były doskonałą okazją do spotkań, rozmów i wspólnych warsztatów. Zobacz kto w tym roku był naszym gościem w Katowicach!

4 Design Days zakończyły Dni Otwarte, które odbyły się 28 i 29 stycznia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na trzech scenach oraz w przestrzeni warsztatowej podczas można było spotkać znanych youtuberów i prowadzących wnętrzarskie programy telewizyjne.

1. Karolina Kudłacik, projektantka zieleni znana z programu „Rośliny Karoliny” w Domo+ opowiedziała o roślinach domowych dla opornych.

2. Piotr Wojtasik z Dzień Dobry TVN podzielił się wiedzą o tym, jak się żyje i remontuje nieruchomości w słonecznej Italii.

3. Znany już dobrze stałym bywalcom 4 Design Days Jimi Ogden, projektant, artysta i stolarz, poprowadził warsztaty z tradycyjnych i nowoczesnych metod renowacji mebli.

4. Z kolei projektant Artur Indyka, prowadzący program „Meblokreacje” i współprowadzący „Małe Wielkie Zmiany” na antenie Canal+, zaprosił do odnawiania z wykorzystaniem zabawy kolorem.

5. Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński, prowadzący kanał na Youtube „Mirella i Marcin”, znani z programu „Para w remont” emitowanego na HGTV, pokazali, jak zrobić efektowną dekorację ścienną z prostych elementów.

6. O najciekawszych wnętrzach wytropionych w 2022 r. opowiedziała Katarzyna Jaroszyńska, prowadząca program „Nieoczywiste miejsca” w HGTV.

Już teraz zapraszamy na kolejną, 8. edycję 4 Design Days 2024 w dniach 25-28 stycznia w MCK w Katowicach!

Więcej o tegorocznej edycji 4 Design Days znajdziesz tutaj: www.4dd.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także