Armatura kuchenna Sync

Armatura kuchenna Sync

Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 16:03

Sync Dornbracht to armatura kuchenna z wyciąganą od dołu wylewką z funkcją prysznica, dzięki której codzienna praca w kuchni staje się jeszcze bardziej komfortowa.

Dzięki dynamicznemu językowi formy Sync nawiązuje do ikonicznego designu tworzonego przez firmę Dornbracht i łączy w ten sposób wysmakowaną estetykę z pierwszorzędną funkcjonalnością.

Istotną zaletą nowej wyciąganej armatury Dornbracht jest wyciągana w dół wylewka, która dzięki giętkiemu wężowi pozwala na kierowanie jej w dowolne miejsce. Większej swobody ruchu w miejscu prac mokrych nie da się stworzyć. Matowa czarna powierzchnia uchwytu kieruje rękę użytkownika intuicyjnie do miejsca wyciągania elementu. A ten układa się doskonale w dłoni. Zakres zastosowania armatury Sync poszerza 360-stopniowy promień obrotu, a także wysoka wylewka i daleki wysięg.

Sync oferuje w zależności od potrzeby dwa rodzaje strumienia: naturalny, klarowny strumień laminarny oraz mocny strumień prysznicowy. Prysznic skonstruowany w pracowni Dornbracht, pozwala dzięki swemu szczupłemu wzorowi wylewki, o średnicy zaledwie 28 mm, na połączenie z wylewką - precyzja aż po ostatni szczegół. Przestawienie strumienia z laminarnego na prysznicowy następuje wygodnie za pomocą naciśnięcia przełącznika z tyłu czarnego wyciąganego elementu. Przy czym długi uchwyt i ergonomiczny 90-stopniowy kąt otwarcia ułatwiają precyzyjne dozowanie ilości wody.

Nowa armatura klasy premium wyróżnia się dzięki dynamicznemu językowi formy z pochyleniem do przodu i najdosłowniej „wychodzi” użytkownikowi naprzeciw. Charakterystyczne jest stożkowo ukształtowane przejście między korpusem a wylewką, jak i biegnący równolegle do nich kontur wewnętrzny uchwytu bez nacięcia. Cylindryczność korpusu armatury to również ukształtowany niczym trapez profil uchwytu. Sync dostępna jest także w wersji z kolistą wylewką.

Opis techniczny: Sync – bateria kuchenna z mieszaczem Pull-down z funkcją zraszacza, zasięg 240 mm, wylewka ruchoma 360°, opcjonalny ogranicznik, ruchomy 150°, średnica otworu 35 mm, strumień laminarny i prysznicowy, głowica z płytkami ceramicznymi, 2x wężyk M 8 x 1 x 600 mm, metalowy wąż prysznicowy 1500 mm, sprayface z systemem antikalk, przepływ maks. 10 l/min przy ciśnieniu hydraulicznym 3 bar, korpus bezołowiowy, zintegrowany zawór zwrotny

Sync dostępna jest w wariantach powłok galwanizowanych: chrom i matowa platyna. Powierzchnie galwanizowane są ekstremalnie odporne, przez co w szczególny sposób spełniają specyficzne wymogi panujące w kuchni. Ich charakterystyczny połysk i niezwykła głębia koloru są potwierdzeniem wybitnej jakości armatury kuchennej marki Dornbracht. Jak wszystkie armatury – Sync wytwarzana jest w 100 procentach w Niemczech. Pozwala to producentowi armatury klasy premium, jakim jest Dornbracht na utrzymanie stałych wysokich standardów i precyzyjnej, doskonałej jakości wykonania – „made in Germany”.

Data wprowadzenia na rynek polski: lipiec 2015 r.
Okres gwarancji: 6 lat gwarancji przy zakupie od dystrybutorów Dornbracht w Polsce
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: 8 serwisantów w Polsce, którzy dokonują prac gwarancyjnych i pogwarancyjnych
Dostępność na rynku: salony sprzedaży / dystrybutorzy w Polsce

ALOYS F. DORNBRACHT GMBH & CO. KG ARMATURENFABRIK KÖBBINGSER MÜHLE 6
D-58640 ISERLOHN
osoba do kontaktu w Polsce w sprawie sprzedaży: Honorata Broniowska
ul. Janockiego 41
66-400 Gorzów Wlkp

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny